Copa Argentina 2020 - Piłka nożna, Argentyna

Piłka nożna Argentyna

Copa Argentina
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTYNA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentyna¬ZC÷pAw8m2Ph¬ZD÷p¬ZE÷l4eOfELq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/pl/pilka-nozna/argentyna/copa-argentina/¬ZX÷00Argentyna 009entyna0060000000001000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentyna¬~AA÷W4EQLLnk¬AD÷1584043200¬ADE÷1584043200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584049029¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬JA÷CQJldrW2¬WU÷sarmiento-junin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷jHIhe2o9¬WV÷douglas-haig¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Rozgrywane 2 połowy po 35 min. Neutralne boisko.¬~AA÷AeDUKu2e¬AD÷1583975400¬ADE÷1583975400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583982041¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬JA÷KjNdfM0F¬WU÷argentinos-jrs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CAN¬AF÷Canuelas¬JB÷bsM0gtGL¬WV÷canuelas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Neutralne boisko.¬~AA÷ltPLM1Xr¬AD÷1583874000¬ADE÷1583874000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platense¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583880973¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Platense¬JA÷nmS2Yvvd¬WU÷platense¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬JB÷bNV6Xbg2¬WV÷deportivo-madryn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Neutralne boisko.¬~AA÷nBRGsy1b¬AD÷1583449500¬ADE÷1583449500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583457587¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬JA÷bFBzR9hH¬WU÷union-santa-fe¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DOC¬AF÷Dock Sud¬JB÷x6AvQT7N¬WV÷dock-sud¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Neutralne boisko.¬~AA÷8KSCrHoh¬AD÷1583368200¬ADE÷1583368200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583375613¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROZ¬AE÷Central Cordoba¬JA÷jk8SSVN4¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TEL¬AF÷San Telmo¬JB÷4hCWRkwB¬WV÷san-telmo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Neutralne boisko.¬~AA÷4nMLteG4¬AD÷1583359200¬ADE÷1583359200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Estudiantes¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583367594¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAF¬AF÷Laferrere¬JB÷8l1AK7Vp¬WV÷laferrere¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬JA÷6uFrPmNT¬WU÷estudiantes¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷Neutralne boisko.¬~AA÷YDW8Z1cc¬AD÷1582844700¬ADE÷1582844700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Patronato¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582852485¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬JB÷hS7hH3GI¬WV÷instituto¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷bigkIq1C¬WU÷patronato¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷Neutralne boisko.¬~AA÷tKqNBb5j¬AD÷1582749300¬ADE÷1582749300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aldosivi¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582756491¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬JA÷IDiZLR1m¬WU÷aldosivi¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GEI¬AF÷Talleres (R.E)¬JB÷CziwLoHg¬WV÷talleres-remedios-escalada¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AM÷Neutralne boisko.¬~AA÷fNX4zrri¬AD÷1582675800¬ADE÷1582675800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582682687¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬JA÷QwesK5Wa¬WU÷gimnasia-l-p¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Barracas¬JB÷K0foJPo6¬WV÷sportivo-barracas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Neutralne boisko.¬~
9
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTYNA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentyna¬ZC÷pAw8m2Ph¬ZD÷p¬ZE÷l4eOfELq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/pl/pilka-nozna/argentyna/copa-argentina/¬ZX÷00Argentyna 009entyna0060000000001000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentyna¬~AA÷lCwBkFw1¬AD÷1585771200¬ADE÷1585771200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Independiente¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬JA÷EZkRA8nE¬WU÷independiente¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬JB÷hQlV9S1K¬WV÷villa-mitre¬AM÷Neutralne boisko. Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~
1
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są blokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Język: Polski
Tryb ciemny
Copa Argentina 2020 wyniki na żywo (Piłka nożna - Argentyna) na Soccerstand.com: Śledź na tej stronie wyniki na żywo dla - Copa Argentina 2020, rezultaty końcowe, terminarze i tabele! Soccerstand.com oferuje strony rozgrywek (np.: Copa Argentina 2020), strony dyscyplin (np.: wyniki piłki nożnej ze wszystkimi dzisiejszymi meczami piłki nożnej – wyniki w czasie rzeczywistym, dzisiejsze rezultaty końcowe i zaplanowane spotkania), strony kategorii (np.: angielska piłka nożna ze wszystkimi ostatnimi wynikami z angielskich rozgrywek – od Premier League pół profesjonalnych rozgrywek), a takżestrony zespołów (np.: Realu, Barcelony, Chelsea, Juventusu ...).
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!