Puchar AFC 2018 - Piłka nożna, Azja

results
SA÷1¬~ZA÷AZJA: Puchar AFC¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Azja¬ZC÷tEO7wAl8¬ZD÷p¬ZE÷KvAGXxVA¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷2¬ZL÷/pl/pilka-nozna/azja/puchar-afc/¬ZX÷00Azja 004......0020000000179000Puchar AFC 010ar AFC000¬ZCC÷0¬ZAF÷Azja¬~AA÷6FYCBE4U¬AD÷1526476500¬ADE÷1526476500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Abahani Limited (Ban)¬ER÷Kolejka 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ABA¬AE÷Abahani Limited (Ban)¬JA÷ObkJM6Ot¬WU÷abahani-limited¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEN¬AF÷Bengaluru (Ind)¬JB÷6NvOLQwm¬WV÷bengaluru¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷rajbIbDn¬AD÷1526476500¬ADE÷1526476500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aizawl (Ind)¬ER÷Kolejka 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AIZ¬AE÷Aizawl (Ind)¬JA÷YgnXFa2l¬WU÷aizawl-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷RAD¬AF÷New Radiant (Mdv)¬JB÷SGoyFJHf¬WV÷new-radiant¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷OfJX1wT5¬AD÷1526475600¬ADE÷1526475600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Istiqlol Dushanbe (Taj)¬ER÷Kolejka 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IST¬AE÷Istiqlol Dushanbe (Taj)¬JA÷U1qPLUY9¬WU÷istiqlol-dushanbe¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ALT¬AF÷Altyn Asyr (Tkm)¬JB÷OOrTKllG¬WV÷altyn-asyr¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷0dGaGxja¬AD÷1526470200¬ADE÷1526470200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alay Osh (Kgz)¬ER÷Kolejka 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALO¬AE÷Alay Osh (Kgz)¬JA÷v92CQFPE¬WU÷alay-osh¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷AHA¬AF÷Ahal (Tkm)¬JB÷YV1GPZvL¬WV÷ahal¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷nT6ZSFZ4¬AD÷1526468400¬ADE÷1526468400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Benfica (Mac)¬ER÷Kolejka 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Benfica (Mac)¬JA÷xMy5Z2Vo¬WU÷benfica¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷HWA¬AF÷Hwaebul (Prk)¬JB÷6et9YMph¬WV÷hwaebul¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷n3wtfqWK¬AD÷1526466600¬ADE÷1526466600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷April (Prk)¬ER÷Kolejka 6¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷APR¬AE÷April (Prk)¬JA÷Cx1HMPyf¬WU÷april¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬WN÷HAN¬AF÷Hang Yuen (Tpe)¬JB÷6a0LLqi0¬WV÷hang-yuen¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~ZA÷AZJA: Puchar AFC - Play Offy¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Azja¬ZC÷K4NBxU3E¬ZD÷p¬ZE÷KvAGXxVA¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷11¬ZL÷/pl/pilka-nozna/azja/puchar-afc/¬ZX÷00Azja 004......0020000000235000Puchar AFC -022y Offy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Azja¬~AA÷hrmUpJ85¬AD÷1526461200¬ADE÷1526461200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yangon United (Bur)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Yangon United (Bur)¬JA÷EVnRLWoO¬WU÷yangon-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CER¬AF÷Ceres (Phl)¬JB÷hMoVKj1U¬WV÷ceres¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷2 runda. Wynik pierwszego spotkania: 2-4. Łączny wynik: 5-6. ¬~AA÷KUlMnuvg¬AD÷1526387400¬ADE÷1526387400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Persija Jakarta (Ina)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOM¬AF÷Home Utd (Sin)¬JB÷OtfEOY15¬WV÷home¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬WM÷PER¬AE÷Persija Jakarta (Ina)¬JA÷C6jAPEna¬WU÷persija-jakarta¬AJ÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷2 runda. Wynik pierwszego spotkania: 2-3. Łączny wynik: 3-6. ¬~AA÷EilQoaga¬AD÷1526385600¬ADE÷1526385600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al Ahed (Leb)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AHE¬AE÷Al Ahed (Leb)¬JA÷65qJNhHB¬WU÷al-ahed¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷QUW¬AF÷Al Quwa Al Jawiya (Irq)¬JB÷pdrNMCWH¬WV÷al-quwa-al-jawiya¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AM÷2 runda. Wynik pierwszego spotkania: 1-3. Łączny wynik: 3-5. ¬~AA÷6RpImLOn¬AD÷1526317200¬ADE÷1526317200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al-Faisaly Amman (Jor)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALF¬AE÷Al-Faisaly Amman (Jor)¬JA÷vgh2RzIn¬WU÷al-faisaly-amman¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ALJ¬AF÷Al Jazeera Amman (Jor)¬JB÷Iqi6QfXh¬WV÷al-jazeera-amman¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2 runda. Wynik pierwszego spotkania: 1-1. Łączny wynik: 1-2. ¬~AA÷O2eDl19t¬AD÷1525865400¬ADE÷1525865400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceres (Phl)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CER¬AE÷Ceres (Phl)¬JA÷phzUqqYD¬WU÷ceres¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷YAN¬AF÷Yangon United (Bur)¬JB÷MHccSG2t¬WV÷yangon-united¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷1 runda.¬~AA÷nwYq6TvE¬AD÷1525791600¬ADE÷1525791600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al Quwa Al Jawiya (Irq)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AHE¬AF÷Al Ahed (Leb)¬JB÷WlnnLaeD¬WV÷al-ahed¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷QUW¬AE÷Al Quwa Al Jawiya (Irq)¬JA÷IorrMut7¬WU÷al-quwa-al-jawiya¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AM÷1 runda.¬~AA÷bNv2sp2D¬AD÷1525779000¬ADE÷1525779000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Home Utd (Sin)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOM¬AE÷Home Utd (Sin)¬JA÷dWgZN1Bf¬WU÷home¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷PER¬AF÷Persija Jakarta (Ina)¬JB÷zNhwNLQ0¬WV÷persija-jakarta¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷1 runda.¬~
1
1527066196
132
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AZJA: Puchar AFC - Play Offy¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Azja¬ZC÷K4NBxU3E¬ZD÷p¬ZE÷KvAGXxVA¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷11¬ZL÷/pl/pilka-nozna/azja/puchar-afc/¬ZX÷00Azja 004......0020000000235000Puchar AFC -022y Offy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Azja¬~AA÷8MB8PYc9¬AD÷1533042000¬ADE÷1533042000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Home Utd (Sin)¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CER¬AF÷Ceres (Phl)¬JB÷n9nXo1Iu¬WV÷ceres¬WM÷HOM¬AE÷Home Utd (Sin)¬JA÷KIYSt9LU¬WU÷home¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷0KjmIjjq¬AD÷1533646800¬ADE÷1533646800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ceres (Phl)¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CER¬AE÷Ceres (Phl)¬JA÷E36Zk7Fr¬WU÷ceres¬WN÷HOM¬AF÷Home Utd (Sin)¬JB÷8vLxkRUl¬WV÷home¬AM÷2 runda.¬AN÷n¬~AA÷lnMmNl3L¬AD÷1537275600¬ADE÷1537275600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al Jazeera Amman (Jor)¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALJ¬AE÷Al Jazeera Amman (Jor)¬JA÷jarpLght¬WU÷al-jazeera-amman¬WN÷QUW¬AF÷Al Quwa Al Jawiya (Irq)¬JB÷pMslKD7n¬WV÷al-quwa-al-jawiya¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷ILQiM8IR¬AD÷1538485200¬ADE÷1538485200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al Quwa Al Jawiya (Irq)¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUW¬AE÷Al Quwa Al Jawiya (Irq)¬JA÷OCthJXMh¬WU÷al-quwa-al-jawiya¬WN÷ALJ¬AF÷Al Jazeera Amman (Jor)¬JB÷tlycIixa¬WV÷al-jazeera-amman¬AM÷2 runda.¬AN÷n¬~
1
1527066196
4

Azja

Europa

Ameryka Południowa

Ameryka Północna i Centralna

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki

Partnerzy: