Ligue 1 2017 - Piłka nożna, Kongo

results
SA÷1¬~ZA÷KONGO: Ligue 1¬ZEE÷CfLNhpWu¬ZB÷56¬ZY÷Kongo¬ZC÷KjChsPib¬ZD÷s¬ZE÷AgO8w8Jd¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷56_CfLNhpWu¬ZJ÷2¬ZL÷/pl/pilka-nozna/kongo/ligue-1/¬ZX÷00Kongo 005......0000000000169000Ligue 1 007igue 1000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kongo¬~AA÷nXALn3mi¬AD÷1506258000¬ADE÷1506258000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷JS Talangai¬ER÷Kolejka 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷CARA Brazzaville¬JB÷bVfZnGMC¬WV÷cara-brazzaville¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷JST¬AE÷JS Talangai¬JA÷G65Umd76¬WU÷js-talangai¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷QN9PoN2c¬AD÷1506258000¬ADE÷1506258000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷La Mancha¬ER÷Kolejka 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LA¬AE÷La Mancha¬JA÷CYbwnzxJ¬WU÷la-mancha¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷CAR¬AF÷Nathalys¬JB÷QymLAJEJ¬WV÷nathalys¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷6ZQMpsI3¬AD÷1506258000¬ADE÷1506258000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nico-Nicoye¬ER÷Kolejka 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIN¬AE÷Nico-Nicoye¬JA÷4SoP9wUP¬WU÷nico-nicoye¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LEO¬AF÷Leopard¬JB÷8djp5cxs¬WV÷leopard¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YTMwOJAj¬AD÷1506258000¬ADE÷1506258000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tongo FC Jambon¬ER÷Kolejka 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TON¬AE÷Tongo FC Jambon¬JA÷8t2MkIxf¬WU÷tongo-fc-jambon¬AG÷1¬WN÷DIA¬AF÷Diables Noirs¬JB÷xG6Qlxh0¬WV÷diables-noirs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷KQIZOaep¬AD÷1506171600¬ADE÷1506171600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Etoile du Congo¬ER÷Kolejka 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETO¬AE÷Etoile du Congo¬JA÷nRDDiv8s¬WU÷etoile-du-congo¬AG÷2¬WN÷POT¬AF÷Poto-Poto¬JB÷Uk3IjbNm¬WV÷poto-poto¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷Eqt7TumT¬AD÷1506085200¬ADE÷1506085200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kondzo¬ER÷Kolejka 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STM¬AF÷St-Michel Ouenze¬JB÷QN7ndKaQ¬WV÷st-michel-ouenze¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬WM÷KON¬AE÷Kondzo¬JA÷W08rc0pK¬WU÷kondzo¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷zgs3ULXM¬AD÷1505998800¬ADE÷1505998800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inter Club¬ER÷Kolejka 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INT¬AE÷Inter Club¬JA÷GhQeZdhD¬WU÷inter-club¬AG÷0¬WN÷OTO¬AF÷Otoho d'Oyo¬JB÷hA9vbtVD¬WV÷otoho-doyo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷SSweWs3A¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kimbonguila Kinkala¬ER÷Kolejka 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEO¬AE÷Kimbonguila Kinkala¬JA÷nDYvwugl¬WU÷kimbonguila-kinkala¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷JEU¬AF÷Jeunes Fauves¬JB÷UyOqxa8f¬WV÷jeunes-fauves¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷6JxaV1IG¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patronage Sainte-Anne¬ER÷Kolejka 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronage Sainte-Anne¬JA÷ruSmyJN0¬WU÷patronage-sainte-anne¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬WN÷CHE¬AF÷Cheminots¬JB÷x2Rizww7¬WV÷cheminots¬AH÷2¬AN÷n¬~ZA÷KONGO: Ligue 1 - Baraż o utrzymanie¬ZEE÷CfLNhpWu¬ZB÷56¬ZY÷Kongo¬ZC÷bsBdtq74¬ZD÷s¬ZE÷AgO8w8Jd¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷56_CfLNhpWu¬ZJ÷14¬ZL÷/pl/pilka-nozna/kongo/ligue-1/¬ZX÷00Kongo 005......0000000000301000Ligue 1 - Ba028ymanie000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kongo¬~AA÷rLLUo2z0¬AD÷1509285600¬ADE÷1509285600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷CES la Djiri¬ER÷Finał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CES¬AE÷CES la Djiri¬JA÷C8kI9kK1¬WU÷ces-la-djiri¬AG÷0¬WN÷KON¬AF÷Kondzo¬JB÷jalM89Z7¬WV÷kondzo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷3¬AM÷2 runda. Wynik pierwszego spotkania: 2-1. Łączny wynik: 2-4. ¬AN÷n¬~AA÷QqBZpMk6¬AD÷1509285600¬ADE÷1509285600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷V .Club Mokanda¬ER÷Finał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VCM¬AE÷V .Club Mokanda¬JA÷42x4XhC8¬WU÷v-club-mokanda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷CAR¬AF÷Nathalys¬JB÷I5t8WCRE¬WV÷nathalys¬AH÷1¬AM÷2 runda. Wynik pierwszego spotkania: 0-0. Łączny wynik: 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷xOIMmO5m¬AD÷1508853600¬ADE÷1508853600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kondzo¬ER÷Finał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KON¬AE÷Kondzo¬JA÷CAUyUJ5G¬WU÷kondzo¬AG÷1¬WN÷CES¬AF÷CES la Djiri¬JB÷MJd5Cizq¬WV÷ces-la-djiri¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷WpIQnrLg¬AD÷1508853600¬ADE÷1508853600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nathalys¬ER÷Finał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Nathalys¬JA÷Gtd9BBkk¬WU÷nathalys¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VCM¬AF÷V .Club Mokanda¬JB÷fXfDAV4e¬WV÷v-club-mokanda¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~
1
1511442000
310
fixtures
1
1511442000
0

Kongo

Europa

Ameryka Południowa

Ameryka Północna i Centralna

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki

Partnerzy: