Puchar Polski Kobiet 2020/2021 - Piłka nożna, Polska

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Piłka nożna Polska

Puchar Polski Kobiet
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷POLSKA: Puchar Polski Kobiet¬ZEE÷zwmDLSl8¬ZB÷154¬ZY÷Polska¬ZC÷hprqlBEj¬ZD÷p¬ZE÷4bvzaRBE¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_zwmDLSl8¬ZJ÷2¬ZL÷/pl/pilka-nozna/polska/puchar-polski-kobiet/¬ZX÷00Polska 006Polska0200000000001000Puchar Polsk020Kobiet000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polska¬~AA÷Sjf1XQQk¬AD÷1604404800¬ADE÷1604404800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stare Oborzyska K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stare Oborzyska K¬JA÷GYI7VRKH¬WU÷stare-oborzyska¬GRA÷0¬WN÷BIE¬AF÷Bielawa K¬JB÷p8NBUozO¬WV÷bielawianka-bielawa¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷fJaxsvbn¬AD÷1604426400¬ADE÷1604426400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Widok Lublin K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WID¬AE÷Widok Lublin K¬JA÷rTM8MBKk¬WU÷widok-lublin¬GRA÷0¬WN÷RES¬AF÷Resovia Rzeszów K¬JB÷x4yCLVZe¬WV÷resovia-rzeszow¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷x2VNNGcO¬AD÷1604484000¬ADE÷1604484000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gdańsk K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GDA¬AE÷Gdańsk K¬JA÷YFvT9Yzp¬WU÷aplg-gdansk¬GRA÷0¬WN÷BEL¬AF÷Biedrzychowice K¬JB÷SxvX8hjj¬WV÷biedrzychowice¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷ruhkvxr5¬AD÷1604484000¬ADE÷1604484000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pogoń Tczew II K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POG¬AE÷Pogoń Tczew II K¬JA÷r1S1rgs9¬WU÷pogon-tczew¬GRA÷0¬WN÷CZS¬AF÷Czarni Sosnowiec II K¬JB÷xOR5sDdF¬WV÷czarni-sosnowiec¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷OfLyVhMl¬AD÷1604487600¬ADE÷1604487600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KSP Kielce K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷KSP Kielce K¬JA÷r5tLd4JG¬WU÷ksp-kielce¬GRA÷0¬WN÷GRO¬AF÷Grodzisk Wielkopolski K¬JB÷CvoPeOYM¬WV÷grodzisk-wielkopolski¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷vkOkvca2¬AD÷1604487600¬ADE÷1604487600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Resovia Rzeszów II K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RES¬AE÷Resovia Rzeszów II K¬JA÷ny0Xom5b¬WU÷resovia-rzeszow¬GRA÷0¬WN÷LUK¬AF÷LUKS Sportowa Czwórka Radom K¬JB÷f1ayo7K4¬WV÷luks-sportowa-czworka-radom¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷zHc9V4e2¬AD÷1604487600¬ADE÷1604487600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stomil Olsztyn K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Stomil Olsztyn K¬JA÷EN1Pm9zn¬WU÷olsztyn¬GRA÷0¬WN÷HUE¬AF÷Rekord Bielsko-Biala K¬JB÷8p1TnTkh¬WV÷rekord-bielsko-biala¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷0G2puISb¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bronowianka Krakow K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Bronowianka Krakow K¬JA÷GfzGKkk2¬WU÷bronowianka-krakow¬GRA÷0¬WN÷SLA¬AF÷Śląsk Wrocław II K¬JB÷UcOcqZR2¬WV÷slask-wroclaw¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷GhURMzDU¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dolcan Ząbki K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAB¬AE÷Dolcan Ząbki K¬JA÷W6UMVFc3¬WU÷zabkovia-zabki¬GRA÷0¬WN÷SLA¬AF÷Śląsk Wrocław K¬JB÷0tZQUZC9¬WV÷slask-wroclaw¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷Amu1yeqL¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Forty Piatnica K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forty Piatnica K¬JA÷xlmJxqSp¬WU÷forty-piatnica¬GRA÷0¬WN÷SRO¬AF÷Polonia Środa Wlkp. K¬JB÷Q3t11S4o¬WV÷polonia-sroda-wielkopol¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷GjaLtV33¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hetmanki Wloszczowa K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HET¬AE÷Hetmanki Wloszczowa K¬JA÷dAaLmlJl¬WU÷hetmanki-wloszczowa¬GRA÷0¬WN÷GOR¬AF÷Gorzno K¬JB÷4zaPn8Yf¬WV÷unifreeze-gorzno¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷ruWJOdrI¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kolbuszowa Dolna K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOL¬AE÷Kolbuszowa Dolna K¬JA÷2XmcFfDM¬WU÷kolbuszowa-dolna¬GRA÷0¬WN÷TRO¬AF÷Trojka Staszowka K¬JB÷W6h1EESS¬WV÷trojka-staszowka¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷dQb5Wptd¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medyk Konin K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MED¬AE÷Medyk Konin K¬JA÷ObMFT5kU¬WU÷medyk-konin¬GRA÷0¬WN÷OLI¬AF÷Olimpia Szczecin K¬JB÷0KcLlkLu¬WV÷olimpia-szczecin¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷j5ecxGCH¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Notec Inowroclaw K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Notec Inowroclaw K¬JA÷ncHuyBZr¬WU÷notec-inowroclaw¬GRA÷0¬WN÷SLE¬AF÷Ślęza Wrocław K¬JB÷tKGqzVlk¬WV÷sleza-wroclaw¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷Ag8VJ7dj¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpia Szczecin 2 K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Szczecin 2 K¬JA÷Q7IeXSY7¬WU÷olimpia-szczecin¬GRA÷0¬WN÷MYS¬AF÷Myslenice K¬JB÷ENBwdCB8¬WV÷myslenice¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷UySFPxTB¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pogon Zdunska Wola K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROW¬AF÷ROW Rybnik K¬JB÷hGVIWerc¬WV÷row-rybnik¬GRB÷0¬WM÷POG¬AE÷Pogon Zdunska Wola K¬JA÷vDsy8C5d¬WU÷pogon-zdunska-wola¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷GS0YsKrt¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stilon Gorzów K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stilon Gorzów K¬JA÷vXXUTgSF¬WU÷stilon-gorzow¬GRA÷0¬WN÷WLO¬AF÷Wlokniarz Bialystok K¬JB÷YgXYSDsM¬WV÷wlokniarz-bialystok¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷d2GIukJ9¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bukowina Tatrzańska K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOC¬AF÷Loczki Wyszkow K¬JB÷xlcXpn37¬WV÷loczki-wyszkow¬GRB÷0¬WM÷BUK¬AE÷Bukowina Tatrzańska K¬JA÷rRcToSm1¬WU÷bukowina-tatrzanska¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷x00HsBlc¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Górnik Łęczna II K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOG¬AE÷Górnik Łęczna II K¬JA÷0vEkgAeR¬WU÷gornik-leczna¬GRA÷0¬WN÷UKS¬AF÷UKS SMS Łódz II K¬JB÷IJ0HlU3r¬WV÷uks-sms-lodz¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷UXLXVY6r¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrovia Ostrów Wlkp. K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷Ostrovia Ostrów Wlkp. K¬JA÷AirDbQl4¬WU÷ostrovia-ostrow-wielkopolski¬GRA÷0¬WN÷UKS¬AF÷UKS SMS Łódz III W¬JB÷4EsHcp4A¬WV÷uks-sms-lodz¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷OdCZIRBd¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UW Warszawa K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UWW¬AE÷UW Warszawa K¬JA÷hEAseWQE¬WU÷uw-warszawa¬GRA÷0¬WN÷UKS¬AF÷UKS SMS Łódz K¬JB÷nyAofjtL¬WV÷uks-sms-lodz¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷SOZ5zFbR¬AD÷1604496600¬ADE÷1604496600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stomil Olsztyn II K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Stomil Olsztyn II K¬JA÷4fu50nKi¬WU÷olsztyn¬GRA÷0¬WN÷LUB¬AF÷Lubinska Czerniec K¬JB÷bHv9a6Zc¬WV÷lubinska-czerniec¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷rJIUxm3S¬AD÷1604500200¬ADE÷1604500200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nowa Huta K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOW¬AE÷Nowa Huta K¬JA÷jD2hZ9Lh¬WU÷nowa-huta¬GRA÷0¬WN÷MED¬AF÷Medyk Konin 2 K¬JB÷pz2dYTza¬WV÷medyk-konin¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷zgFMv9YF¬AD÷1604502000¬ADE÷1604502000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Praga II K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷Praga II K¬JA÷ji1yp6ID¬WU÷praga-warszawa¬GRA÷0¬WN÷TAR¬AF÷Tarnovia Tarnow K¬JB÷6NyHhbMD¬WV÷tarnovia-tarnow¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷WdtcxyUE¬AD÷1604505600¬ADE÷1604505600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Daleszyce K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Daleszyce K¬JA÷tI1mr54N¬WU÷daleszyce¬GRA÷0¬WN÷CZS¬AF÷Czarni Sosnowiec K¬JB÷zu1isPJT¬WV÷czarni-sosnowiec¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷UFEQwTmM¬AD÷1604509200¬ADE÷1604509200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kotwica Kołobrzeg K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Kotwica Kołobrzeg K¬JA÷rmapyWjt¬WU÷kotwica-kolobrzeg¬GRA÷0¬WN÷UJK¬AF÷UJ Krakow K¬JB÷CM3lzj6n¬WV÷uj-krakow¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷l0ecY6Bq¬AD÷1604511000¬ADE÷1604511000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Praga K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷Praga K¬JA÷rLKaXmj5¬WU÷praga-warszawa¬GRA÷0¬WN÷KKP¬AF÷KKP Bydgoszcz K¬JB÷xrK3W75B¬WV÷sportis-kkp-bydgoszcz¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷xbPuUCye¬AD÷1604511000¬ADE÷1604511000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wloclawek K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WLO¬AE÷Wloclawek K¬JA÷jVqTfrlT¬WU÷wap-wloclawek¬GRA÷0¬WN÷KAT¬AF÷GKS Katowice K¬JB÷8AWfj2dp¬WV÷gks-katowice¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷xzsgwHE8¬AD÷1604512800¬ADE÷1604512800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KS Raszyn K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KS Raszyn¬AE÷KS Raszyn K¬JA÷YibupRZA¬WU÷ks-raszyn¬GRA÷0¬WN÷PIA¬AF÷Piastow K¬JB÷SEcqqokH¬WV÷piastow¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷MVjgwdcB¬AD÷1604514600¬ADE÷1604514600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pradniczanka Krakow K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷Pradniczanka Krakow K¬JA÷GEQ9tXBL¬WU÷pradniczanka-krakow¬GRA÷0¬WN÷SKR¬AF÷Skra Częstochowa K¬JB÷plVDuiRR¬WV÷skra-czestochowa¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷SUIQKmsp¬AD÷1604516400¬ADE÷1604516400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unia Opole K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unia Opole K¬JA÷hfKmZl4e¬WU÷unia-opole¬GRA÷0¬WN÷POG¬AF÷Pogoń Tczew K¬JB÷nHJiY8J1¬WV÷pogon-tczew¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷ltattbDh¬AD÷1605106800¬ADE÷1605106800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wodzislaw Slaski K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOD¬AE÷Wodzislaw Slaski K¬JA÷ncywSXdS¬WU÷wodzislaw-slaski¬GRA÷0¬WN÷BOG¬AF÷Górnik Łęczna K¬JB÷4xO4Ni5q¬WV÷gornik-leczna¬GRB÷0¬AN÷n¬~
32
reklama
reklama
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są zablokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Język: Polski
Tryb ciemny
reklama
Puchar Polski Kobiet 2020/2021 wyniki na żywo (Piłka nożna - Polska) na Soccerstand.com: Śledź na tej stronie wyniki na żywo dla - Puchar Polski Kobiet 2020/2021, rezultaty końcowe, terminarze i tabele! Soccerstand.com oferuje strony rozgrywek (np.: Puchar Polski Kobiet 2020/2021), strony dyscyplin (np.: wyniki piłki nożnej ze wszystkimi dzisiejszymi meczami piłki nożnej – wyniki w czasie rzeczywistym, dzisiejsze rezultaty końcowe i zaplanowane spotkania), strony kategorii (np.: angielska piłka nożna ze wszystkimi ostatnimi wynikami z angielskich rozgrywek – od Premier League pół profesjonalnych rozgrywek), a takżestrony zespołów (np.: Realu, Barcelony, Chelsea, Juventusu ...).
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!
mockup