Puchar 2020/2021 - Piłka nożna, Rumunia

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Piłka nożna Rumunia

Puchar
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷RUMUNIA: Puchar¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Rumunia¬ZC÷OSECPIt5¬ZD÷p¬ZE÷zeKm6IGT¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/pl/pilka-nozna/rumunia/puchar/¬ZX÷00Rumunia 007umunia0040000000001000Puchar 006Puchar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rumunia¬~AA÷vN75SV88¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agricola Borcea¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCA¬AE÷Agricola Borcea¬JA÷OUrvVerB¬WU÷agricola-borcea¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷INA¬AF÷Inainte Modelu¬JB÷IirrUFcH¬WV÷inainte-modelu¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷nZVvCAOR¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bacau¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Bacau¬JA÷hpRlXQ7s¬WU÷csm-bacau¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CEA¬AF÷Ceahlaul¬JB÷n7QhWpNm¬WV÷ceahlaul¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬~AA÷WKnpLm1r¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bisnov¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIS¬AE÷Bisnov¬JA÷nurBqec4¬WU÷star-bisnov¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DUM¬AF÷Dumbravita¬JB÷t2sFrFCA¬WV÷acs-dumbravita¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷v5EUebYT¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Braila¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VII¬AF÷Viitorul Ianca¬JB÷xUYOF4L9¬WV÷fortino-ianca¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷BRA¬AE÷Braila¬JA÷8fUKGp63¬WU÷braila¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬~AA÷jmjti9n2¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crisul Chisineu Cris¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CCC¬AE÷Crisul Chisineu Cris¬JA÷hponOmVQ¬WU÷cs-crisul-chisineu-cris¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CS¬AF÷Soimii Lipova¬JB÷APXDJ7wr¬WV÷soimii-lipova¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷pABF581e¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cugir¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUG¬AE÷Cugir¬JA÷vLVCRMyJ¬WU÷cf-metalurgistul-cugir¬AG÷3¬WN÷VII¬AF÷Viitorul Selimbar¬JB÷jcrKZJTu¬WV÷viitorul-selimbar¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬~AA÷v9SWDWgF¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Daesti¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daesti¬JA÷U7mXEqhD¬WU÷daesti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷HOR¬AF÷Horezu¬JB÷rByFwTUD¬WV÷flacara-horezu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lGsmEulb¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Pucioasa¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCP¬AE÷FC Pucioasa¬JA÷6XKE5Kc2¬WU÷fc-pucioasa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷MOR¬AF÷Moreni¬JB÷M3efEC12¬WV÷flacara-moreni¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷rJvuG1Jo¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ghiroda¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GHI¬AE÷Ghiroda¬JA÷OpyyD25S¬WU÷ghiroda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷HUN¬AF÷FC Hunedoara¬JB÷tQN28MDq¬WV÷fc-hunedoara¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷vXAJ4SG1¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Husi¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIE¬AF÷Liesti¬JB÷bNoSXcbh¬WV÷sporting-liesti¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷HUS¬AE÷Husi¬JA÷40nOYwqn¬WU÷husi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷ID69RkOE¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Metalul Buzau¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRU¬AE÷Metalul Buzau¬JA÷WfnnTZCN¬WU÷metalul-buzau¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬WN÷CS¬AF÷CS Blejoi¬JB÷QHojSgST¬WV÷blejoi-vispesti¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬~AA÷tE0diIto¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Otelul¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTE¬AE÷Otelul¬JA÷GKXSEOzG¬WU÷otelul¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FOC¬AF÷CSM Focsani¬JB÷AsXWDrjM¬WV÷csm-focsani¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷prydCJIA¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Pascani¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAS¬AE÷Pascani¬JA÷8Kc6BAoL¬WU÷pascani¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MIR¬AF÷Miroslava¬JB÷xf2AAU0R¬WV÷stiinta-miroslava¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CdixhkXe¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Recolta Dorolt¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUE¬AE÷Recolta Dorolt¬JA÷pKsvQ90E¬WU÷recolta-dorolt¬AG÷2¬WN÷FAU¬AF÷Faurei¬JB÷vssrPTFK¬WV÷cs-faurei¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷6JCB6lnk¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sanmartin¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sanmartin¬JA÷WfS4Tr76¬WU÷sanmartin¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LUC¬AF÷Luceafarul Oradea¬JB÷0UW8S2MC¬WV÷luceafarul-oradea¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷lrI67UWr¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sighetu Marmatiei¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIG¬AE÷Sighetu Marmatiei¬JA÷bsUdV4xf¬WU÷sighetu-marmatiei¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Simleul Silvaniei¬JB÷h4T0UOi0¬WV÷cs-sportul-simleu-silvaniei¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷S6tiDa34¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Steaua Bucuresti¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POP¬AF÷Popesti Leordeni¬JB÷UTb2CjWE¬WV÷popesti-leordeni¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷CSA¬AE÷Steaua Bucuresti¬JA÷z7abDWG8¬WU÷csa-steaua-bucuresti¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷fgrqFLYi¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Teuz Cermei¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CER¬AE÷Teuz Cermei¬JA÷KGM67tTk¬WU÷gloria-lunca-teuz-cermei¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷PRO¬AF÷Progresul Pecica¬JB÷StMA60rd¬WV÷progresul-pecica¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷xITM3nW7¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tunari¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUN¬AE÷Tunari¬JA÷xEpWWHDb¬WU÷tunari¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AFU¬AF÷Afumati¬JB÷pvpzWyT4¬WV÷afumati¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷nmBDQ9wL¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Dej¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Dej¬JA÷SQXHNDzo¬WU÷unirea-dej¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷5¬WN÷STO¬AF÷Bistrita¬JB÷GtRancDo¬WV÷g-bistrita¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷hCWzDj9L¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Ungheni¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ODO¬AF÷Odorheiu¬JB÷jyuNy7aQ¬WV÷odorheiu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷UNG¬AE÷Unirea Ungheni¬JA÷M1zJxmpK¬WU÷unirea-ungheni¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷GUcTgB2q¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷V. Cumpana¬ER÷1/128-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600814639¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷V.¬AE÷V. Cumpana¬JA÷YPmt58Ol¬WU÷victoria-cumpana¬AG÷0¬WN÷AXI¬AF÷Axiopolis Cernavoda¬JB÷p0ip4Swe¬WV÷axiopolis-cernavoda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~
22
fixtures
0
reklama
reklama
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są zablokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Język: Polski
Tryb ciemny
reklama
Puchar 2020/2021 wyniki na żywo (Piłka nożna - Rumunia) na Soccerstand.com: Śledź na tej stronie wyniki na żywo dla - Puchar 2020/2021, rezultaty końcowe, terminarze i tabele! Soccerstand.com oferuje strony rozgrywek (np.: Puchar 2020/2021), strony dyscyplin (np.: wyniki piłki nożnej ze wszystkimi dzisiejszymi meczami piłki nożnej – wyniki w czasie rzeczywistym, dzisiejsze rezultaty końcowe i zaplanowane spotkania), strony kategorii (np.: angielska piłka nożna ze wszystkimi ostatnimi wynikami z angielskich rozgrywek – od Premier League pół profesjonalnych rozgrywek), a takżestrony zespołów (np.: Realu, Barcelony, Chelsea, Juventusu ...).
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!