Championship Women 2017/2018 - Siatkówka, Białoruś

Championship Women
Loading ...
results
SA÷12¬~ZA÷BIAŁORUŚ: Championship Women - druga runda¬ZEE÷rVRRRtqM¬ZB÷31¬ZY÷Białoruś¬ZC÷8jcSU0DH¬ZD÷p¬ZE÷WhrZh3Um¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷31_rVRRRtqM¬ZJ÷30¬ZL÷/pl/siatkowka/bialorus/championship-women/¬ZX÷05Białoruś 008ałoruś0030000000168000Championship032 runda000¬ZCC÷0¬ZAF÷Białoruś¬~AA÷nTx7ohLC¬AD÷1519549200¬ADE÷1519549200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kommunalnik Grodno K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOM¬AE÷Kommunalnik Grodno K¬JA÷MNxyN64t¬WU÷kommunalnik-grodno¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷22¬BG÷25¬WN÷MOG¬AF÷Mogilev K¬JB÷GpxuMQJn¬WV÷mogilev¬AH÷1¬BB÷12¬BD÷23¬BF÷25¬BH÷14¬~AA÷QJyBpCzJ¬AD÷1519549200¬ADE÷1519549200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhemchuzhina K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZHE¬AE÷Zhemchuzhina K¬JA÷fyyqLpZh¬WU÷zhemchuzhina¬AG÷2¬BA÷21¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬BI÷12¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Pribuzhe K¬JB÷CCVmK4la¬WV÷lokomotiv-pribuzhe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷12¬BF÷27¬BH÷16¬BJ÷15¬~ZA÷BIAŁORUŚ: Championship Women - Play Offy¬ZEE÷rVRRRtqM¬ZB÷31¬ZY÷Białoruś¬ZC÷CIvuUzU1¬ZD÷p¬ZE÷WhrZh3Um¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷31_rVRRRtqM¬ZJ÷11¬ZL÷/pl/siatkowka/bialorus/championship-women/¬ZX÷05Białoruś 008ałoruś0030000000235000Championship030y Offy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Białoruś¬~AA÷phxq3KMh¬AD÷1522504800¬ADE÷1522504800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhemchuzhina K¬ER÷3 miejsce¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOM¬AF÷Kommunalnik Grodno K¬JB÷WY3fbetC¬WV÷kommunalnik-grodno¬AH÷1¬BB÷25¬BD÷15¬BF÷17¬BH÷11¬WM÷ZHE¬AE÷Zhemchuzhina K¬JA÷lAbacFeI¬WU÷zhemchuzhina¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷3¬BA÷21¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬AM÷Zhemchuzhina wygrywa w serii 3-0.¬~AA÷WlYv407n¬AD÷1522411200¬ADE÷1522411200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lokomotiv Pribuzhe K¬ER÷Finał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Pribuzhe K¬JA÷hr5jayR5¬WU÷lokomotiv-pribuzhe¬AG÷0¬BA÷17¬BC÷17¬BE÷15¬WN÷MIN¬AF÷Minsk K¬JB÷bL5n0HBa¬WV÷minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬AM÷Minsk wygrywa w serii 3-0.¬~AA÷Wr5MLb8p¬AD÷1521968400¬ADE÷1521968400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhemchuzhina K¬ER÷3 miejsce¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZHE¬AE÷Zhemchuzhina K¬JA÷fXSBcAq3¬WU÷zhemchuzhina¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷KOM¬AF÷Kommunalnik Grodno K¬JB÷C8NGdUb9¬WV÷kommunalnik-grodno¬AH÷0¬BB÷14¬BD÷20¬BF÷22¬AM÷Zhemchuzhina prowadzi w serii 2-0.¬~AA÷E3IfQv0T¬AD÷1521900000¬ADE÷1521900000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhemchuzhina K¬ER÷3 miejsce¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZHE¬AE÷Zhemchuzhina K¬JA÷2wtQZ6id¬WU÷zhemchuzhina¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷KOM¬AF÷Kommunalnik Grodno K¬JB÷GtU7bjUd¬WV÷kommunalnik-grodno¬AH÷0¬BB÷15¬BD÷11¬BF÷17¬~AA÷00EjRKpN¬AD÷1521878400¬ADE÷1521878400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minsk K¬ER÷Finał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minsk K¬JA÷6BnHyTMq¬WU÷minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Pribuzhe K¬JB÷lzxMzmxj¬WV÷lokomotiv-pribuzhe¬AH÷0¬BB÷12¬BD÷10¬BF÷15¬AM÷Minsk prowadzi w serii 2-0.¬~AA÷IyPoS0VG¬AD÷1521817200¬ADE÷1521817200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minsk K¬ER÷Finał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minsk K¬JA÷MLPqfywB¬WU÷minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Pribuzhe K¬JB÷UoPmgehH¬WV÷lokomotiv-pribuzhe¬AH÷0¬BB÷8¬BD÷15¬BF÷16¬~AA÷pQLhkeLb¬AD÷1520604000¬ADE÷1520604000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kommunalnik Grodno K¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOM¬AE÷Kommunalnik Grodno K¬JA÷QqwXAwhJ¬WU÷kommunalnik-grodno¬AG÷0¬BA÷17¬BC÷28¬BE÷24¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Pribuzhe K¬JB÷Qyq8ZMUJ¬WV÷lokomotiv-pribuzhe¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷30¬BF÷26¬AM÷Lokomotiv Pribuzhe wygrywa w serii 3-0.¬~AA÷6ZMljy6h¬AD÷1520600400¬ADE÷1520600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhemchuzhina K¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZHE¬AE÷Zhemchuzhina K¬JA÷hWvPCaN6¬WU÷zhemchuzhina¬AG÷1¬BA÷14¬BC÷25¬BE÷19¬BG÷12¬WN÷MIN¬AF÷Minsk K¬JB÷ngvTBJxD¬WV÷minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷23¬BF÷25¬BH÷25¬AM÷Minsk wygrywa w serii 3-0.¬~AA÷SlBovwTT¬AD÷1520157600¬ADE÷1520157600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lokomotiv Pribuzhe K¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Pribuzhe K¬JA÷Ai9N916h¬WU÷lokomotiv-pribuzhe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷26¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷KOM¬AF÷Kommunalnik Grodno K¬JB÷lr8R8LLb¬WV÷kommunalnik-grodno¬AH÷0¬BB÷24¬BD÷21¬BF÷17¬AM÷Lokomotiv Pribuzhe prowadzi w serii 2-0.¬~AA÷GnqmxRbj¬AD÷1520157600¬ADE÷1520157600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minsk K¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minsk K¬JA÷CAdDJk8q¬WU÷minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷26¬WN÷ZHE¬AF÷Zhemchuzhina K¬JB÷j1eHI9Nk¬WV÷zhemchuzhina¬AH÷0¬BB÷14¬BD÷18¬BF÷24¬AM÷Minsk prowadzi w serii 2-0.¬~AA÷pQLtuJDN¬AD÷1520085600¬ADE÷1520085600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lokomotiv Pribuzhe K¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Pribuzhe K¬JA÷xQeGBNyt¬WU÷lokomotiv-pribuzhe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷15¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷KOM¬AF÷Kommunalnik Grodno K¬JB÷GGfKAsin¬WV÷kommunalnik-grodno¬AH÷1¬BB÷25¬BD÷19¬BF÷18¬BH÷18¬~AA÷YNgrw7qp¬AD÷1520085600¬ADE÷1520085600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minsk K¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minsk K¬JA÷tS5sPBpM¬WU÷minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷22¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷ZHE¬AF÷Zhemchuzhina K¬JB÷KI4oOVaS¬WV÷zhemchuzhina¬AH÷1¬BB÷14¬BD÷25¬BF÷10¬BH÷20¬~
12
1534735640
90
fixtures
12
1534735640
0

Białoruś

Europa

Ameryka Południowa

Ameryka Północna i Centralna

Azja

Australia i Oceania

Afryka

Inne rozgrywki

Partnerzy: