NBA G League 2020/2021 - Basketbol, ABD

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
NBA G League
2020/2021
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA G League - Playofflar¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷MaxNJiaB¬ZD÷p¬ZE÷xC84KLy9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷11¬ZL÷/tr/basketbol/abd/nba-g-league/¬ZX÷02ABD 003......0050000000001000NBA G League025offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷nVgH8DmP¬AD÷1615498200¬ADE÷1615498200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware Blue Coats¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615505055¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEL¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷l8zTk5rD¬WU÷delaware-blue-coats¬GRA÷0¬AG÷78¬BA÷11¬BC÷23¬BE÷20¬BG÷24¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷SbZWlPcJ¬WV÷lakeland-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷97¬BB÷21¬BD÷25¬BF÷31¬BH÷20¬~AA÷nX6XP8Eh¬AD÷1615342500¬ADE÷1615342500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raptors 905¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615349911¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷ppH3owCJ¬WU÷raptors¬GRA÷0¬AG÷100¬BA÷25¬BC÷24¬BE÷28¬BG÷23¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷OzG7pcRP¬WV÷delaware-blue-coats¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷127¬BB÷27¬BD÷35¬BF÷20¬BH÷45¬~AA÷hA7TQlan¬AD÷1615334400¬ADE÷1615334400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615341952¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷IwPHNZJC¬WU÷santa-cruz-warriors¬GRA÷0¬AG÷96¬BA÷30¬BC÷31¬BE÷14¬BG÷21¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷WtTLMgZI¬WV÷lakeland-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷108¬BB÷24¬BD÷35¬BF÷20¬BH÷29¬~AA÷YasDQqsa¬AD÷1615252500¬ADE÷1615252500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615259777¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷GQdwwlLs¬WU÷austin-toros-spurs¬GRA÷0¬AG÷103¬BA÷24¬BC÷26¬BE÷30¬BG÷23¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷p01sx8zl¬WV÷delaware-blue-coats¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷124¬BB÷34¬BD÷30¬BF÷33¬BH÷27¬~AA÷KGqPNsRH¬AD÷1615244400¬ADE÷1615244400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie BayHawks¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615251804¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷2111XqkJ¬WU÷erie-bayhawks¬GRA÷0¬AG÷110¬BA÷15¬BC÷32¬BE÷30¬BG÷33¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷jHfqdTRJ¬WV÷lakeland-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷139¬BB÷40¬BD÷37¬BF÷33¬BH÷29¬~AA÷tQpLONBB¬AD÷1615236300¬ADE÷1615236300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raptors 905¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615243267¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷Um3gZ5K6¬WU÷raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷127¬BA÷34¬BC÷35¬BE÷29¬BG÷29¬WN÷FLO¬AF÷G League Ignite¬JB÷OA2cYPZC¬WV÷g-league-ignite¬GRB÷0¬AH÷102¬BB÷26¬BD÷30¬BF÷29¬BH÷17¬~AA÷CjtHP3d5¬AD÷1615228200¬ADE÷1615228200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615235192¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷Oj0oySkf¬WU÷santa-cruz-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷110¬BA÷26¬BC÷31¬BE÷28¬BG÷25¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷IDakzn50¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬GRB÷0¬AH÷81¬BB÷15¬BD÷24¬BF÷21¬BH÷21¬~ZA÷ABD: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷viFAKXq5¬ZD÷p¬ZE÷xC84KLy9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/tr/basketbol/abd/nba-g-league/¬ZX÷02ABD 003......0050000000001000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷O8QaC5oF¬AD÷1615077000¬ADE÷1615077000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615084140¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷K8rKeajc¬WU÷greensboro-swarm¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷109¬BA÷27¬BC÷34¬BE÷25¬BG÷23¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷WrnOfJ53¬WV÷agua-caliente-clippers¬GRB÷0¬AH÷105¬BB÷33¬BD÷27¬BF÷20¬BH÷25¬AM÷Tarafsız saha.¬~AA÷tpyeDoW8¬AD÷1615075200¬ADE÷1615075200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷G League Ignite¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615081952¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷G League Ignite¬JA÷SEeYXebj¬WU÷g-league-ignite¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷127¬BA÷29¬BC÷37¬BE÷34¬BG÷27¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷65fxXFDd¬WV÷austin-toros-spurs¬GRB÷0¬AH÷92¬BB÷19¬BD÷27¬BF÷20¬BH÷26¬AM÷Tarafsız saha.¬~AA÷2gxiERG2¬AD÷1615062600¬ADE÷1615062600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615069958¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷buiUYyqp¬WV÷oklahoma-city-blue¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷103¬AU÷103¬BJ÷0¬BB÷26¬BD÷20¬BF÷30¬BH÷27¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷dW42wIzT¬WU÷santa-cruz-warriors¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷113¬AT÷103¬BI÷10¬BA÷24¬BC÷29¬BE÷26¬BG÷24¬AM÷Tarafsız saha.¬~AA÷lxZ9krv2¬AD÷1615060800¬ADE÷1615060800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615068127¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷l61fuv6G¬WU÷memphis-hustle¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷106¬BA÷28¬BC÷32¬BE÷26¬BG÷20¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷295bvbLM¬WV÷delaware-blue-coats¬GRB÷0¬AH÷95¬BB÷32¬BD÷24¬BF÷24¬BH÷15¬AM÷Tarafsız saha.¬~AA÷Aoz6jOOe¬AD÷1615048200¬ADE÷1615048200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615055495¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷Gh3ns0y4¬WU÷canton-charge¬GRA÷0¬AG÷107¬BA÷29¬BC÷21¬BE÷31¬BG÷26¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷fq2jtKjA¬WV÷long-island-nets¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷116¬BB÷27¬BD÷28¬BF÷22¬BH÷39¬AM÷Tarafsız saha.¬~AA÷SMp1i49k¬AD÷1615046400¬ADE÷1615046400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615053455¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷Uy5vqM6i¬WU÷raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷122¬BA÷24¬BC÷34¬BE÷31¬BG÷33¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷8S3rrtMc¬WV÷lakeland-magic¬GRB÷0¬AH÷100¬BB÷22¬BD÷30¬BF÷21¬BH÷27¬AM÷Tarafsız saha.¬~AA÷EJtchpfq¬AD÷1614990600¬ADE÷1614990600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614997427¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷2VChLIEp¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷110¬BA÷26¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷34¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷GYGdKxUj¬WV÷santa-cruz-warriors¬GRB÷0¬AH÷94¬BB÷30¬BD÷21¬BF÷24¬BH÷19¬AM÷Tarafsız saha.¬~AA÷dvfVdQoS¬AD÷1614988800¬ADE÷1614988800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware Blue Coats¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614995699¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEL¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷WrjLwRUB¬WU÷delaware-blue-coats¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷93¬BA÷23¬BC÷28¬BE÷19¬BG÷23¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷AZlPxopI¬WV÷salt-lake-city-stars¬GRB÷0¬AH÷83¬BB÷23¬BD÷24¬BF÷18¬BH÷18¬AM÷Tarafsız saha.¬~AA÷ImeRc6WL¬AD÷1614976200¬ADE÷1614976200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614983477¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷OInDum0a¬WU÷westchester-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷130¬BA÷26¬BC÷22¬BE÷33¬BG÷49¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷29oHv7F5¬WV÷erie-bayhawks¬GRB÷0¬AH÷124¬BB÷20¬BD÷29¬BF÷35¬BH÷40¬AM÷Tarafsız saha.¬~AA÷0C0MbnHF¬AD÷1614974400¬ADE÷1614974400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614981708¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷WAU5s9Vn¬WU÷lakeland-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷114¬BA÷37¬BC÷21¬BE÷28¬BG÷28¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷Uem9tTpg¬WV÷iowa-wolves¬GRB÷0¬AH÷94¬BB÷20¬BD÷31¬BF÷24¬BH÷19¬AM÷Tarafsız saha.¬~AA÷ML1IaS19¬AD÷1614960000¬ADE÷1614960000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614967093¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷zuqzmV7P¬WU÷greensboro-swarm¬GRA÷0¬AG÷107¬BA÷29¬BC÷20¬BE÷34¬BG÷24¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷xlV1rkGt¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷111¬BB÷35¬BD÷29¬BF÷23¬BH÷24¬AM÷Tarafsız saha.¬~AA÷Sb2E08n3¬AD÷1614904200¬ADE÷1614904200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614911623¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷8YjlPRFI¬WU÷westchester-knicks¬GRA÷0¬AG÷120¬BA÷28¬BC÷30¬BE÷20¬BG÷42¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷nPkhOoVO¬WV÷agua-caliente-clippers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷122¬BB÷28¬BD÷33¬BF÷29¬BH÷32¬AM÷Tarafsız saha.¬~AA÷GObA1lXd¬AD÷1614902400¬ADE÷1614902400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614909976¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷EBipQ70C¬WV÷erie-bayhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷116¬BB÷28¬BD÷41¬BF÷21¬BH÷26¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷08mtRmo6¬WU÷oklahoma-city-blue¬GRA÷0¬AG÷113¬BA÷36¬BC÷26¬BE÷21¬BG÷30¬AM÷Tarafsız saha.¬~
142
fixtures
0
Reklam
Reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Dil: Türkçe
Gece modu
Reklam
Reklam
Soccerstand.com NBA G League 2020/2021 canlı skor (Basketbol - ABD): NBA G League 2020/2021 canlı skor, maç sonuçları, fikstür ve puan durumunu bu sayfadan takip edin! Soccerstand.com turnuva sayfalarını (örneğin NBA G League 2020/2021), spor sayfalarını (örneğin bugünün basketbol maçlarından gerçek zamanlı canlı skorlar, günün maç sonuçları ve oynanacak maçların bulunduğu basketbol skorları), kategori sayfalarını (örneğin birçok İspanyol basketbol ligi ve kupasından en son maç sonuçlarının bulunduğu İspanyol basketbolu) ve ayrıca takım sayfalarını kullanıma sunmaktadır.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!
mockup