NBA 2020/2021 - Basketbol, ABD

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
NBA
2020/2021
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷E5FKeJwQ¬ZD÷t¬ZE÷2ghwIOxc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/tr/basketbol/abd/nba/¬ZX÷02ABD 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷M1DqTMdC¬AD÷1614222000¬ADE÷1614222000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614230847¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷SxvnGDMB¬WU÷utah-jazz¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷114¬BA÷24¬BC÷39¬BE÷27¬BG÷24¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷6TxjFXyI¬WV÷los-angeles-lakers¬GRB÷0¬AH÷89¬BB÷23¬BD÷24¬BF÷17¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷rBEuU2s6¬AD÷1614218400¬ADE÷1614218400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614227797¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷KCzvIZia¬WU÷phoenix-suns¬GRA÷0¬AG÷121¬BA÷38¬BC÷29¬BE÷24¬BG÷30¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷YFvrHg75¬WV÷charlotte-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷124¬BB÷34¬BD÷32¬BF÷31¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷hMLSW4cm¬AD÷1614214800¬ADE÷1614214800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614224246¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷jwfE1E7I¬WU÷chicago-bulls¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷133¬AT÷119¬BI÷14¬BA÷32¬BC÷36¬BE÷28¬BG÷23¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷2DcI0YMO¬WV÷minnesota-timberwolves¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷126¬AU÷119¬BJ÷7¬BB÷34¬BD÷24¬BF÷32¬BH÷29¬AW÷1¬~AA÷Ovk4AW26¬AD÷1614214800¬ADE÷1614214800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614224211¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷l0OzrxUB¬WU÷miami-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷116¬BA÷32¬BC÷34¬BE÷26¬BG÷24¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷SjNvsdqI¬WV÷toronto-raptors¬GRB÷0¬AH÷108¬BB÷35¬BD÷21¬BF÷29¬BH÷23¬AW÷1¬~AA÷nqLWVOCg¬AD÷1614214800¬ADE÷1614214800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614223055¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷GGo0PHaP¬WU÷new-orleans-pelicans¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷128¬BA÷33¬BC÷31¬BE÷32¬BG÷32¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷IPXRKy8t¬WV÷detroit-pistons¬GRB÷0¬AH÷118¬BB÷39¬BD÷30¬BF÷27¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷QZJzVrSa¬AD÷1614214800¬ADE÷1614214800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614222725¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷naxWJeNn¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷102¬BA÷28¬BC÷12¬BE÷36¬BG÷26¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷QkyzJFxg¬WV÷san-antonio-spurs¬GRB÷0¬AH÷99¬BB÷21¬BD÷24¬BF÷28¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷YyudxRZP¬AD÷1614213000¬ADE÷1614213000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614221308¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷Aahb5d8g¬WU÷atlanta-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷127¬BA÷40¬BC÷32¬BE÷27¬BG÷28¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷lji24GNa¬WV÷boston-celtics¬GRB÷0¬AH÷112¬BB÷27¬BD÷22¬BF÷29¬BH÷34¬AW÷1¬~AA÷vJHOXprs¬AD÷1614213000¬ADE÷1614213000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614220878¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷IPe63zw6¬WU÷cleveland-cavaliers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷112¬BA÷27¬BC÷21¬BE÷34¬BG÷30¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷dGfA2fhC¬WV÷houston-rockets¬GRB÷0¬AH÷96¬BB÷17¬BD÷33¬BF÷24¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷fothw7KJ¬AD÷1614213000¬ADE÷1614213000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614222752¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷2Zlj7Iws¬WU÷indiana-pacers¬GRA÷0¬AG÷107¬BA÷22¬BC÷36¬BE÷22¬BG÷27¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷Gxgf6xgm¬WV÷golden-state-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷111¬BB÷25¬BD÷31¬BF÷28¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷llg6F3SC¬AD÷1614135600¬ADE÷1614135600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614144397¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷4tvy1sH7¬WV÷portland-trail-blazers¬GRB÷0¬AH÷106¬BB÷25¬BD÷32¬BF÷21¬BH÷28¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷QkuX1N11¬WU÷denver-nuggets¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷111¬BA÷34¬BC÷23¬BE÷21¬BG÷33¬AW÷1¬~AA÷SvhAENsJ¬AD÷1614135600¬ADE÷1614135600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614143896¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷WnSIPQg8¬WU÷los-angeles-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷135¬BA÷36¬BC÷36¬BE÷27¬BG÷36¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷AwRMOp9E¬WV÷washington-wizards¬GRB÷0¬AH÷116¬BB÷20¬BD÷35¬BF÷39¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷6P31GqD6¬AD÷1614128400¬ADE÷1614128400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614136425¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷IPyP3qXl¬WU÷milwaukee-bucks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷139¬BA÷38¬BC÷41¬BE÷34¬BG÷26¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷WSuT23ne¬WV÷minnesota-timberwolves¬GRB÷0¬AH÷112¬BB÷36¬BD÷26¬BF÷27¬BH÷23¬AW÷1¬~AA÷K81kJoTm¬AD÷1614126600¬ADE÷1614126600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614135028¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷MLUwDmA2¬WU÷brooklyn-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷127¬BA÷42¬BC÷30¬BE÷26¬BG÷29¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷K6msC7P8¬WV÷sacramento-kings¬GRB÷0¬AH÷118¬BB÷28¬BD÷38¬BF÷30¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷hMacHPc0¬AD÷1614126600¬ADE÷1614126600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614136296¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷Mgjg959R¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷110¬BA÷34¬BC÷21¬BE÷25¬BG÷30¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷O2xL4PHr¬WV÷boston-celtics¬GRB÷0¬AH÷107¬BB÷31¬BD÷25¬BF÷20¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷ba0gI5rf¬AD÷1614126600¬ADE÷1614126600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614135726¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷ETnoBRvF¬WU÷new-york-knicks¬GRA÷0¬AG÷106¬BA÷31¬BC÷28¬BE÷26¬BG÷21¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷hKokAofL¬WV÷golden-state-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷114¬BB÷36¬BD÷19¬BF÷39¬BH÷20¬AW÷1¬~AA÷plj0BCm0¬AD÷1614126600¬ADE÷1614126600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614135773¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷r3LSqbaa¬WU÷toronto-raptors¬GRA÷0¬AG÷102¬BA÷18¬BC÷24¬BE÷23¬BG÷37¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷fwPWrIE5¬WV÷philadelphia-76ers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷109¬BB÷37¬BD÷18¬BF÷24¬BH÷30¬AM÷Ev sahibi olduğu maçları farklı bir stadyumda oynuyor - Amalie Arena.¬AW÷1¬~AA÷0OKIO75Q¬AD÷1614124800¬ADE÷1614124800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614133138¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷M1vpi6mq¬WU÷cleveland-cavaliers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷112¬BA÷28¬BC÷30¬BE÷26¬BG÷28¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷0hwljQ2k¬WV÷atlanta-hawks¬GRB÷0¬AH÷111¬BB÷27¬BD÷28¬BF÷29¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷2X6pKRDs¬AD÷1614124800¬ADE÷1614124800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614132935¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷URshkpIe¬WU÷orlando-magic¬GRA÷0¬AG÷93¬BA÷24¬BC÷27¬BE÷14¬BG÷28¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷8Itdl4X1¬WV÷detroit-pistons¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷105¬BB÷34¬BD÷19¬BF÷26¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷61LEPmjK¬AD÷1614049200¬ADE÷1614049200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614059339¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷jJmEdSPL¬WU÷los-angeles-lakers¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷124¬AT÷115¬BI÷9¬BA÷33¬BC÷30¬BE÷23¬BG÷29¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷4MiIenuS¬WV÷washington-wizards¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷127¬AU÷115¬BJ÷12¬BB÷23¬BD÷26¬BF÷31¬BH÷35¬AW÷1¬~AA÷pdzK36T0¬AD÷1614045600¬ADE÷1614045600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614053955¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷8CDtrTAS¬WU÷oklahoma-city-thunder¬GRA÷0¬AG÷94¬BA÷21¬BC÷33¬BE÷23¬BG÷17¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷ALa8wmJq¬WV÷miami-heat¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷108¬BB÷23¬BD÷22¬BF÷34¬BH÷29¬AW÷1¬~AA÷hMwS1pbD¬AD÷1614045600¬ADE÷1614045600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614053436¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷Wlib0AQd¬WU÷phoenix-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷132¬BA÷32¬BC÷31¬BE÷37¬BG÷32¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷Auj2aUu3¬WV÷portland-trail-blazers¬GRB÷0¬AH÷100¬BB÷26¬BD÷28¬BF÷17¬BH÷29¬AW÷1¬~AA÷fRHAQTzE¬AD÷1614045600¬ADE÷1614045600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614054192¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷I5k6ble9¬WU÷utah-jazz¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷132¬BA÷35¬BC÷29¬BE÷27¬BG÷41¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷ddlAc8AF¬WV÷charlotte-hornets¬GRB÷0¬AH÷110¬BB÷35¬BD÷32¬BF÷23¬BH÷20¬AW÷1¬~AA÷EVvO2Qr7¬AD÷1614043800¬ADE÷1614043800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614052090¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷4raCx7Yk¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷102¬BA÷26¬BC÷28¬BE÷27¬BG÷21¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷Io3GyRmd¬WV÷memphis-grizzlies¬GRB÷0¬AH÷92¬BB÷13¬BD÷23¬BF÷26¬BH÷30¬AW÷1¬~AA÷65yG4nEf¬AD÷1614042000¬ADE÷1614042000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614050060¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷vw9xq9eM¬WV÷chicago-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷120¬BB÷29¬BD÷25¬BF÷46¬BH÷20¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷0nAYqktG¬WU÷houston-rockets¬GRA÷0¬AG÷100¬BA÷24¬BC÷24¬BE÷26¬BG÷26¬AW÷1¬~~
520
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷E5FKeJwQ¬ZD÷t¬ZE÷2ghwIOxc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/tr/basketbol/abd/nba/¬ZX÷02ABD 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷GOCmStCI¬AD÷1614297600¬ADE÷1614297600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷vejcDB6U¬WV÷dallas-mavericks¬GRB÷0¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷04igEiiO¬WU÷philadelphia-76ers¬GRA÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":697,"BU":"http:\/\/www.ssport.tv\/","BN":"S Sport"}]}¬AW÷1¬~AA÷E9VjR0RO¬AD÷1614299400¬ADE÷1614299400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷GGR2Yfxt¬WU÷brooklyn-nets¬GRA÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷UJV6XEin¬WV÷orlando-magic¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷GE9Zkp4P¬AD÷1614299400¬ADE÷1614299400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷OtVAWY6h¬WU÷new-york-knicks¬GRA÷0¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷2XTEVhMb¬WV÷sacramento-kings¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷INe1o4Ct¬AD÷1614301200¬ADE÷1614301200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷W6YIUCy5¬WU÷memphis-grizzlies¬GRA÷0¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷AcXMTWjB¬WV÷los-angeles-clippers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷nc05pORn¬AD÷1614304800¬ADE÷1614304800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷4KWQSj6H¬WU÷denver-nuggets¬GRA÷0¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷GfzVRALN¬WV÷washington-wizards¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷Qma9qrsg¬AD÷1614306600¬ADE÷1614306600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷AHZYQUzU¬WU÷milwaukee-bucks¬GRA÷0¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷CQL0Mlqo¬WV÷new-orleans-pelicans¬GRB÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":697,"BU":"http:\/\/www.ssport.tv\/","BN":"S Sport"}]}¬AW÷1¬~AA÷MFhIsMB5¬AD÷1614385800¬ADE÷1614385800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷YgDjqCjb¬WU÷boston-celtics¬GRA÷0¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷ncHfrW54¬WV÷indiana-pacers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷I1l89jIC¬AD÷1614385800¬ADE÷1614385800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷dQRrtGbO¬WU÷toronto-raptors¬GRA÷0¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷zHQnuzEU¬WV÷houston-rockets¬GRB÷0¬AM÷Ev sahibi olduğu maçları farklı bir stadyumda oynuyor - Amalie Arena.¬AW÷1¬~AA÷fTjQu0tI¬AD÷1614387600¬ADE÷1614387600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷SzF6uUkN¬WU÷chicago-bulls¬GRA÷0¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷6RDAvl5T¬WV÷phoenix-suns¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷8ClEr2da¬AD÷1614387600¬ADE÷1614387600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷0tFroYLo¬WU÷detroit-pistons¬GRA÷0¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷vXDnphyh¬WV÷sacramento-kings¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷zu8NvKeO¬AD÷1614387600¬ADE÷1614387600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷O60xz8Dp¬WU÷memphis-grizzlies¬GRA÷0¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷xA4tZRSj¬WV÷los-angeles-clippers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷GxhMttRB¬AD÷1614387600¬ADE÷1614387600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷tKGbsjLA¬WU÷miami-heat¬GRA÷0¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷KAF2tAzH¬WV÷utah-jazz¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷EV6RwvBU¬AD÷1614387600¬ADE÷1614387600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷U3iSdVKc¬WV÷atlanta-hawks¬GRB÷0¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷jDhOcB5i¬WU÷oklahoma-city-thunder¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷jirXbNtt¬AD÷1614394800¬ADE÷1614394800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷bwdWekz4¬WU÷golden-state-warriors¬GRA÷0¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷xUfze9kA¬WV÷charlotte-hornets¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷4fnybsdn¬AD÷1614394800¬ADE÷1614394800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷WjfvfT4G¬WU÷los-angeles-lakers¬GRA÷0¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷SAy7x1Zr¬WV÷portland-trail-blazers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷nJytc1Bh¬AD÷1614470400¬ADE÷1614470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷MXzByLlk¬WU÷philadelphia-76ers¬GRA÷0¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷0OZEzu4e¬WV÷cleveland-cavaliers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷GbTdgJAH¬AD÷1614470400¬ADE÷1614470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷viGrjK3r¬WU÷washington-wizards¬GRA÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷IsFnkvJl¬WV÷minnesota-timberwolves¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷fquleut5¬AD÷1614474000¬ADE÷1614474000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷MiR4c2B8¬WU÷new-york-knicks¬GRA÷0¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷zeV8dMQE¬WV÷indiana-pacers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷Q7eQyiup¬AD÷1614474000¬ADE÷1614474000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷C4EjlbYf¬WU÷oklahoma-city-thunder¬GRA÷0¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷Q7IfmIm1¬WV÷denver-nuggets¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷YZwhfaeB¬AD÷1614474000¬ADE÷1614474000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷88TGf0eR¬WV÷utah-jazz¬GRB÷0¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷UHUCettL¬WU÷orlando-magic¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷Q9zpdLQb¬AD÷1614474000¬ADE÷1614474000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷UcvJZbJ1¬WU÷san-antonio-spurs¬GRA÷0¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷8lwNYIY7¬WV÷new-orleans-pelicans¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷KUfUzBfj¬AD÷1614475800¬ADE÷1614475800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷KUHbnx37¬WU÷brooklyn-nets¬GRA÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷bLG2odID¬WV÷dallas-mavericks¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷bLgYZU9d¬AD÷1614544200¬ADE÷1614544200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷l4drflMD¬WU÷milwaukee-bucks¬GRA÷0¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷Sfeng8yK¬WV÷los-angeles-clippers¬GRB÷0¬AW÷1¬~
610
Reklam
Reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Dil: Türkçe
Gece modu
Reklam
Reklam
Soccerstand.com NBA 2020/2021 canlı skor (Basketbol - ABD): NBA 2020/2021 canlı skor, maç sonuçları, fikstür ve puan durumunu bu sayfadan takip edin! Soccerstand.com turnuva sayfalarını (örneğin NBA 2020/2021), spor sayfalarını (örneğin bugünün basketbol maçlarından gerçek zamanlı canlı skorlar, günün maç sonuçları ve oynanacak maçların bulunduğu basketbol skorları), kategori sayfalarını (örneğin birçok İspanyol basketbol ligi ve kupasından en son maç sonuçlarının bulunduğu İspanyol basketbolu) ve ayrıca takım sayfalarını kullanıma sunmaktadır.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!
mockup