NBA 2020/2021 - Basketbol, ABD

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
NBA
2020/2021
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷E5FKeJwQ¬ZD÷t¬ZE÷2ghwIOxc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/tr/basketbol/abd/nba/¬OAJ÷rXhtn4EO-zgWyCR3H.png¬ZX÷02ABD 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷tEOKqchD¬AD÷1621213200¬ADE÷1621213200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621221803¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷zgCF8bTK¬WU÷chicago-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷118¬BA÷33¬BC÷22¬BE÷36¬BG÷27¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷ldGJ7IrR¬WV÷milwaukee-bucks¬GRB÷0¬AH÷112¬BB÷23¬BD÷31¬BF÷31¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷jq6B6KaQ¬AD÷1621213200¬ADE÷1621213200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621221774¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷nF41afj7¬WU÷minnesota-timberwolves¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷136¬BA÷38¬BC÷38¬BE÷37¬BG÷23¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷p0N4bE5D¬WV÷dallas-mavericks¬GRB÷0¬AH÷121¬BB÷22¬BD÷38¬BF÷35¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷hhhw2v8s¬AD÷1621213200¬ADE÷1621213200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621221766¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷b3BnNcrE¬WU÷new-orleans-pelicans¬GRA÷0¬AG÷98¬BA÷28¬BC÷31¬BE÷17¬BG÷22¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷xfAjMHcK¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷110¬BB÷36¬BD÷27¬BF÷28¬BH÷19¬AW÷1¬~AA÷lKon0Ixf¬AD÷1621213200¬ADE÷1621213200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621220986¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷2a0QFFzl¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷117¬BA÷35¬BC÷27¬BE÷24¬BG÷31¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷G24UEZkf¬WV÷los-angeles-clippers¬GRB÷0¬AH÷112¬BB÷26¬BD÷34¬BF÷28¬BH÷24¬AW÷1¬~AA÷fHlfbd76¬AD÷1621213200¬ADE÷1621213200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621221245¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷dt2tCXZC¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷132¬BA÷43¬BC÷29¬BE÷35¬BG÷25¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷zX0pBikJ¬WV÷denver-nuggets¬GRB÷0¬AH÷116¬BB÷22¬BD÷33¬BF÷29¬BH÷32¬AW÷1¬~AA÷xtvacGMC¬AD÷1621213200¬ADE÷1621213200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621221425¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷lzkSZzSJ¬WU÷sacramento-kings¬GRA÷0¬AG÷99¬BA÷25¬BC÷24¬BE÷24¬BG÷26¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷2wgWYfsQ¬WV÷utah-jazz¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷121¬BB÷28¬BD÷36¬BF÷33¬BH÷24¬AW÷1¬~AA÷rJ238tVD¬AD÷1621209600¬ADE÷1621209600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621217951¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷6y3o3xir¬WU÷detroit-pistons¬GRA÷0¬AG÷107¬BA÷13¬BC÷34¬BE÷24¬BG÷36¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷pS1k2d6l¬WV÷miami-heat¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷120¬BB÷32¬BD÷37¬BF÷26¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷fcQCoJN0¬AD÷1621206000¬ADE÷1621206000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621213858¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷drRLnH61¬WU÷atlanta-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷124¬BA÷36¬BC÷36¬BE÷27¬BG÷25¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷zZPPoyM7¬WV÷houston-rockets¬GRB÷0¬AH÷95¬BB÷33¬BD÷21¬BF÷18¬BH÷23¬AW÷1¬~AA÷2NPGpww7¬AD÷1621206000¬ADE÷1621206000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621213711¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷tWCB9vEE¬WV÷cleveland-cavaliers¬GRB÷0¬AH÷109¬BB÷24¬BD÷32¬BF÷20¬BH÷33¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷2uE7AKb8¬WU÷brooklyn-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷123¬BA÷34¬BC÷33¬BE÷32¬BG÷24¬AW÷1¬~AA÷rsojaxh0¬AD÷1621206000¬ADE÷1621206000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621214595¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷AP3YDg50¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷128¬BA÷32¬BC÷28¬BE÷39¬BG÷29¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷lG2xDDK6¬WV÷orlando-magic¬GRB÷0¬AH÷117¬BB÷26¬BD÷39¬BF÷25¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷dM6770pK¬AD÷1621193400¬ADE÷1621193400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621202724¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷E16g1GLf¬WU÷golden-state-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷113¬BA÷30¬BC÷25¬BE÷31¬BG÷27¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷hh5c0zy1¬WV÷memphis-grizzlies¬GRB÷0¬AH÷101¬BB÷29¬BD÷20¬BF÷20¬BH÷32¬AW÷1¬~AA÷GWx3dzxJ¬AD÷1621188000¬ADE÷1621188000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621195821¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷KIubUEks¬WU÷san-antonio-spurs¬GRA÷0¬AG÷121¬BA÷23¬BC÷38¬BE÷24¬BG÷36¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷b9v2TY4m¬WV÷phoenix-suns¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷123¬BB÷27¬BD÷25¬BF÷37¬BH÷34¬AW÷1¬~AA÷ATnr1bNm¬AD÷1621184400¬ADE÷1621184400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621193202¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷6TEfLyDQ¬WU÷new-york-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷96¬BA÷23¬BC÷31¬BE÷23¬BG÷19¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷8x1MGeLs¬WV÷boston-celtics¬GRB÷0¬AH÷92¬BB÷24¬BD÷15¬BF÷26¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷OzqJ2Bbh¬AD÷1621184400¬ADE÷1621184400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621192416¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷6gpMOAJI¬WU÷toronto-raptors¬GRA÷0¬AG÷113¬BA÷30¬BC÷25¬BE÷28¬BG÷30¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷ppqQNUYO¬WV÷indiana-pacers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷125¬BB÷31¬BD÷37¬BF÷26¬BH÷31¬AM÷Ev sahibi olduğu maçları farklı bir stadyumda oynuyor - Amalie Arena.¬AW÷1¬~AA÷2LfA4XTu¬AD÷1621184400¬ADE÷1621184400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621193362¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷Srq6ShKg¬WU÷washington-wizards¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷115¬BA÷22¬BC÷30¬BE÷27¬BG÷36¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷6ZsARCZa¬WV÷charlotte-hornets¬GRB÷0¬AH÷110¬BB÷36¬BD÷20¬BF÷34¬BH÷20¬AW÷1¬~AA÷2aoYh1VQ¬AD÷1621123200¬ADE÷1621123200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621131654¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷48fQAThi¬WU÷milwaukee-bucks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷122¬BA÷44¬BC÷26¬BE÷29¬BG÷23¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷GrbU9m8c¬WV÷miami-heat¬GRB÷0¬AH÷108¬BB÷28¬BD÷23¬BF÷30¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷KvYalLwr¬AD÷1621101600¬ADE÷1621101600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621109809¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷A5cY87N3¬WU÷minnesota-timberwolves¬GRA÷0¬AG÷108¬BA÷26¬BC÷21¬BE÷27¬BG÷34¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷lddx8RxA¬WV÷boston-celtics¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷124¬BB÷37¬BD÷29¬BF÷23¬BH÷35¬AW÷1¬~AA÷G6R8na8f¬AD÷1621101600¬ADE÷1621101600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621109627¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷lINDlwxk¬WU÷san-antonio-spurs¬GRA÷0¬AG÷103¬BA÷17¬BC÷30¬BE÷23¬BG÷33¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷2LRHmcie¬WV÷phoenix-suns¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷140¬BB÷34¬BD÷34¬BF÷41¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷6XiPfN0E¬AD÷1621098000¬ADE÷1621098000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621105876¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷KMFCi6hT¬WV÷chicago-bulls¬GRB÷0¬AH÷91¬BB÷29¬BD÷22¬BF÷20¬BH÷20¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷tWG8hnwN¬WU÷brooklyn-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷105¬BA÷28¬BC÷33¬BE÷18¬BG÷26¬AW÷1¬~AA÷O8nUgsGK¬AD÷1621098000¬ADE÷1621098000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621107310¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷CE7vmQ0p¬WU÷indiana-pacers¬GRA÷0¬AG÷115¬BA÷28¬BC÷28¬BE÷32¬BG÷27¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷j56rnpGj¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷122¬BB÷36¬BD÷28¬BF÷32¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷Ysx4mugl¬AD÷1621098000¬ADE÷1621098000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621107224¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷IV0t7ohG¬WU÷new-york-knicks¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷118¬AT÷104¬BI÷14¬BA÷36¬BC÷27¬BE÷26¬BG÷15¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷feO9kJMr¬WV÷charlotte-hornets¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷109¬AU÷104¬BJ÷5¬BB÷27¬BD÷27¬BF÷32¬BH÷18¬AW÷1¬~AA÷StgLe3o8¬AD÷1621042200¬ADE÷1621042200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621051755¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷Y5D0f88A¬WU÷golden-state-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷125¬BA÷41¬BC÷34¬BE÷24¬BG÷26¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷n9H4gSNG¬WV÷new-orleans-pelicans¬GRB÷0¬AH÷122¬BB÷32¬BD÷25¬BF÷33¬BH÷32¬AW÷1¬~AA÷tCgE3iqn¬AD÷1621040400¬ADE÷1621040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621049210¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷0dsEQWl6¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷114¬BA÷31¬BC÷35¬BE÷26¬BG÷22¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷CWpIPj4C¬WV÷toronto-raptors¬GRB÷0¬AH÷110¬BB÷26¬BD÷26¬BF÷31¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷GhnzYag1¬AD÷1621040400¬ADE÷1621040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621048937¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷SQ1obj9o¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷122¬BA÷30¬BC÷43¬BE÷32¬BG÷17¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷6H0kcAOi¬WV÷los-angeles-clippers¬GRB÷0¬AH÷115¬BB÷33¬BD÷36¬BF÷24¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷Sj6hsOuj¬AD÷1621040400¬ADE÷1621040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621049059¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷rT6VgpaI¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷107¬BA÷29¬BC÷24¬BE÷26¬BG÷28¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷MJ5Zh4EO¬WV÷sacramento-kings¬GRB÷0¬AH÷106¬BB÷25¬BD÷32¬BF÷19¬BH÷30¬AW÷1¬~AA÷Q3gNz29r¬AD÷1621036800¬ADE÷1621036800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621044853¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷dOKLsVO4¬WU÷detroit-pistons¬GRA÷0¬AG÷91¬BA÷25¬BC÷28¬BE÷21¬BG÷17¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷zFJPtkvB¬WV÷denver-nuggets¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷104¬BB÷29¬BD÷28¬BF÷30¬BH÷17¬AW÷1¬~AA÷YTdVYuve¬AD÷1621036800¬ADE÷1621036800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621044946¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷x2MyvmOT¬WU÷oklahoma-city-thunder¬GRA÷0¬AG÷93¬BA÷20¬BC÷27¬BE÷19¬BG÷27¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷END3Z6Wp¬WV÷utah-jazz¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷109¬BB÷30¬BD÷31¬BF÷31¬BH÷17¬AW÷1¬~AA÷fwbRZLOl¬AD÷1621036800¬ADE÷1621036800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621045246¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷4lOTu9gH¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷122¬BA÷27¬BC÷39¬BE÷30¬BG÷26¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷ruNXvT8N¬WV÷orlando-magic¬GRB÷0¬AH÷97¬BB÷24¬BD÷19¬BF÷26¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷vTpTJZQR¬AD÷1621033200¬ADE÷1621033200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1621041762¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷QZhZcMyn¬WV÷cleveland-cavaliers¬GRB÷0¬AH÷105¬BB÷33¬BD÷23¬BF÷20¬BH÷29¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷nqfVb2Mu¬WU÷washington-wizards¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷120¬BA÷31¬BC÷27¬BE÷33¬BG÷29¬AW÷1¬~
1130
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA - Terfi Playofflar¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷GSs8EBWN¬ZD÷t¬ZE÷2ghwIOxc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷86¬ZL÷/tr/basketbol/abd/nba/¬OAJ÷rXhtn4EO-zgWyCR3H.png¬ZX÷02ABD 003......0010000000001000NBA - Terfi 022offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷44XcKcai¬AD÷1621377000¬ADE÷1621377000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷8Ylktjf9¬WU÷indiana-pacers¬GRA÷0¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷MygguA9F¬WV÷charlotte-hornets¬GRB÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":697,"BU":"http:\/\/www.ssport.tv\/","BN":"S Sport"}]}¬AW÷1¬~AA÷2agFeEMj¬AD÷1621386000¬ADE÷1621386000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷zLjsrCPd¬WU÷boston-celtics¬GRA÷0¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷EBkosWv3¬WV÷washington-wizards¬GRB÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":697,"BU":"http:\/\/www.ssport.tv\/","BN":"S Sport"}]}¬AW÷1¬~AA÷ETRzXk1m¬AD÷1621467000¬ADE÷1621467000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷pKTeGiCJ¬WU÷memphis-grizzlies¬GRA÷0¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷OASaFBRP¬WV÷san-antonio-spurs¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷6uKcI0Xd¬AD÷1621476000¬ADE÷1621476000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷d8CBfe0r¬WU÷los-angeles-lakers¬GRA÷0¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷ABGFgFFl¬WV÷golden-state-warriors¬GRB÷0¬AW÷1¬~
4
Reklam
Reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Dil: Türkçe
Gece modu
Reklam
Reklam
Soccerstand.com NBA 2020/2021 canlı skor (Basketbol - ABD): NBA 2020/2021 canlı skor, maç sonuçları, fikstür ve puan durumunu bu sayfadan takip edin! Soccerstand.com turnuva sayfalarını (örneğin NBA 2020/2021), spor sayfalarını (örneğin bugünün basketbol maçlarından gerçek zamanlı canlı skorlar, günün maç sonuçları ve oynanacak maçların bulunduğu basketbol skorları), kategori sayfalarını (örneğin birçok İspanyol basketbol ligi ve kupasından en son maç sonuçlarının bulunduğu İspanyol basketbolu) ve ayrıca takım sayfalarını kullanıma sunmaktadır.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!
mockup