State Cup 2020/2021 - Futbol, İsrail

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
State Cup
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷İSRAİL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷İsrail¬ZC÷bVKYTCbh¬ZD÷p¬ZE÷4G5eRVho¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/tr/futbol/israil/state-cup/¬ZX÷00İsrail 006İsrail0070000000001000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷İsrail¬~AA÷xz5mv7Ph¬AD÷1614018600¬ADE÷1614018600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Tel Aviv¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1614025444¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Tel Aviv¬JA÷GvSYFhEE¬WU÷h-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷ASH¬AF÷Ashkelon¬JB÷AFtxFCTK¬WV÷ashkelon¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷C6UCt0oi¬AD÷1614016800¬ADE÷1614016800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashdod¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1614023616¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAA¬AF÷H. Raanana¬JB÷OODeK750¬WV÷h-raanana¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬JA÷U1EiLmjf¬WU÷ashdod¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷CEOyIG8j¬AD÷1614015900¬ADE÷1614015900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sakhnin¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1614022480¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAK¬AE÷Sakhnin¬JA÷MyBqN9Ls¬WU÷sakhnin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Hadera¬JB÷jBFmMTzl¬WV÷hapoel-hadera¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷tEMVLP9O¬AD÷1613933100¬ADE÷1613933100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Beer Sheva¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613939975¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEE¬AE÷H. Beer Sheva¬JA÷x8BaEuwA¬WU÷h-beer-sheva¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAC¬AF÷M. Tel Aviv¬JB÷WUA3DahG¬WV÷m-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷pKSKvvG3¬AD÷1613930400¬ADE÷1613930400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Akko¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613936881¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACR¬AE÷H. Akko¬JA÷AuG7H5kJ¬WU÷h-akko¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JER¬AF÷B. Jerusalem¬JB÷xn4ktkSJ¬WV÷b-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷bNWOwbV9¬AD÷1613928900¬ADE÷1613928900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Kfar Shalem¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613935698¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HKS¬AE÷Hapoel Kfar Shalem¬JA÷Gx3gu9sQ¬WU÷hapoel-kfar-shalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷AGU¬AF÷Agudat Sport Ashdod¬JB÷YHkLzTks¬WV÷agudat-sport-ashdod¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷p08exof5¬AD÷1613928600¬ADE÷1613928600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beitar Shimshon¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613935425¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon¬JA÷KlWB8A6l¬WU÷beitar-shimshon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SHM¬AF÷Kiryat Shmona¬JB÷EBVF7ULf¬WV÷shmona¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷jcTGuK0c¬AD÷1613845800¬ADE÷1613845800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Haifa¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613852689¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷M. Haifa¬JA÷xSHaJRK6¬WU÷m-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Umm al-Fahm¬JB÷WlH3IozD¬WV÷hapoel-umm-al-fahm¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷fHADp9nP¬AD÷1613834100¬ADE÷1613834100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bnei Yehuda¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613843775¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEH¬AE÷Bnei Yehuda¬JA÷8fYWeXMr¬WU÷yehuda¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HAI¬AF÷H. Haifa¬JB÷xUxyeixk¬WV÷h-haifa¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷YNPXIdgp¬AD÷1613736000¬ADE÷1613736000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613745771¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Afula¬JA÷Q5PDSVcK¬WU÷hapoel-afula¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HNI¬AF÷Nof Hagalil¬JB÷KSOHRkDQ¬WV÷nof-hagalil¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷SOc0y59B¬AD÷1613736000¬ADE÷1613736000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613745017¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷H. Ironi Rishon¬JB÷MyZN58j7¬WV÷h-ironi-rishon¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷h2UJ6ly1¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷tS14zPOH¬AD÷1613736000¬ADE÷1613736000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613745141¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬JA÷0SXR4S5D¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬JB÷EVL9TBrE¬WV÷h-bnei-lod¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷bq6qumAn¬AD÷1613736000¬ADE÷1613736000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MS Kafr Qasim¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613742661¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MSK¬AE÷MS Kafr Qasim¬JA÷OpumhkM7¬WU÷ms-kafr-qasim¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬JB÷xlTUGYb8¬WV÷h-kfar-saba¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷tnMTxIpG¬AD÷1613736000¬ADE÷1613736000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Nes Tziona¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613745064¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TZI¬AE÷Nes Tziona¬JA÷nLgPZn5m¬WU÷nes-tziona¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬JB÷trgTY6Kg¬WV÷m-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GKGvtTft¬AD÷1613732400¬ADE÷1613732400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Netanya¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613739085¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Bikat Hayarden¬JB÷AsyqgV61¬WV÷hapoel-bikat-hayarden¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷NET¬AE÷Netanya¬JA÷GKyufBie¬WU÷netanya¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷699iwRva¬AD÷1613732400¬ADE÷1613732400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613743547¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷l6utEWrR¬WU÷beitar-nordia-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MST¬AF÷MS Tira¬JB÷6oS79jir¬WV÷ms-tira¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rqfPcJOQ¬AD÷1608202800¬ADE÷1608202800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Tzur Shalom¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608209680¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASH¬AF÷Ashkelon¬JB÷O6dU4tEd¬WV÷ashkelon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷MAC¬AE÷M. Tzur Shalom¬JA÷pGcQ5Mbj¬WU÷maccabi-tzur-shalom¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷fyg3jyH0¬AD÷1608138000¬ADE÷1608138000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷H. Raanana¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608147495¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAA¬AE÷H. Raanana¬JA÷xjEa7ZZf¬WU÷h-raanana¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Iksal Imad¬JB÷GtD36gk1¬WV÷hapoel-iksal-imad¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
30
fixtures
SA÷1¬~ZA÷İSRAİL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷İsrail¬ZC÷bVKYTCbh¬ZD÷p¬ZE÷4G5eRVho¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/tr/futbol/israil/state-cup/¬ZX÷00İsrail 006İsrail0070000000001000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷İsrail¬~AA÷xfLLb9jC¬AD÷1615899600¬ADE÷1615899600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beitar Shimshon¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬JB÷6spO0LYN¬WV÷hapoel-ramat-gan¬GRB÷0¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon¬JA÷pYrSaulU¬WU÷beitar-shimshon¬GRA÷0¬~AA÷fBP03Xys¬AD÷1615899600¬ADE÷1615899600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷B. Jerusalem¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JER¬AE÷B. Jerusalem¬JA÷0pkZB3RI¬WU÷b-jerusalem¬GRA÷0¬WN÷ASH¬AF÷Ashdod¬JB÷CKhwBNtP¬WV÷ashdod¬GRB÷0¬~AA÷AwlU8gEJ¬AD÷1615899600¬ADE÷1615899600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Kfar Shalem¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HKS¬AE÷Hapoel Kfar Shalem¬JA÷K6mJFoSg¬WU÷hapoel-kfar-shalem¬GRA÷0¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Jerusalem¬JB÷bcnNE5s0¬WV÷hapoel-jerusalem¬GRB÷0¬~AA÷2yT81B6g¬AD÷1615899600¬ADE÷1615899600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Haifa¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷H. Haifa¬JA÷hxV06P4n¬WU÷h-haifa¬GRA÷0¬WN÷MAC¬AF÷M. Tel Aviv¬JB÷WST45qKh¬WV÷m-tel-aviv¬GRB÷0¬~AA÷lUnY7DTP¬AD÷1615899600¬ADE÷1615899600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Kfar Saba¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷H. Kfar Saba¬JA÷SWjRDPd6¬WU÷h-kfar-saba¬GRA÷0¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Afula¬JB÷6NkVCqCC¬WV÷hapoel-afula¬GRB÷0¬~AA÷8ET42iim¬AD÷1615899600¬ADE÷1615899600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Haifa¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷M. Haifa¬JA÷MgvVBosP¬WU÷m-haifa¬GRA÷0¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬JB÷O2Qd75kt¬WV÷m-petach-tikva¬GRB÷0¬~AA÷tSRC0VLa¬AD÷1615899600¬ADE÷1615899600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Netanya¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NET¬AE÷Netanya¬JA÷QkT843Zb¬WU÷netanya¬GRA÷0¬WN÷HAP¬AF÷H. Tel Aviv¬JB÷vgXC3Nl5¬WV÷h-tel-aviv¬GRB÷0¬~AA÷b3MHaky6¬AD÷1615899600¬ADE÷1615899600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sakhnin¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAK¬AE÷Sakhnin¬JA÷YFWG2s4B¬WU÷sakhnin¬GRA÷0¬WN÷AGU¬AF÷Nordia Jerusalem¬JB÷C6VK11JH¬WV÷beitar-nordia-jerusalem¬GRB÷0¬~
8
Reklam
Reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Dil: Türkçe
Gece modu
Reklam
ABD MLS Almanya Bundesliga 2. Bundesliga Andorra Angola Arjantin Arnavutluk Aruba Avustralya Avusturya Tipico Bundesliga Azerbaycan BAE Bahreyn Bangladeş Belçika Jupiler Ligi Benin Bermuda Beyaz Rusya Bolivya Bosna Hersek Botswana Brezilya Serie A Bulgaristan Burkina Faso Burundi Cebelitarık Cezayir Cibuti Curaçao Çek Cumhuriyeti Çin Danimarka Dominik Cumhuriyeti Ekvator Elsalvador Endonesya Ermenistan Estonya Eswatini Etiyopya Faroe Adaları Fas Fiji Fildişi Sahili Filipinler Filistin Finlandiya Fransa Lig 1 Gabon Galler Gambiya Gana Gine Guatemala Güney Afrika Premier Lig Güney Kıbrıs Güney Kore Gürcistan Haiti Hırvatistan Hindistan Hollanda Eredivisie Honduras Hong Kong Irak İngiltere Premier League Şampiyona League One League Two EFL Cup FA Kupası İran İrlanda İskoçya İspanya LaLiga Copa del Rey İsrail İsveç İsviçre İtalya Serie A Serie B Coppa Italia İzlanda Jamaika Japonya Kamboçya Kamerun Kanada Karadağ Katar Kazakistan Kenya Kırgızistan Kolombiya Kongo Kongo DC Kosova Kosta Rika Kuveyt Kuzey İrlanda Kuzey Makedonya Laos Lesotho Letonya Liberya Libya Liechtenstein Litvanya Lübnan Lüksemburg Macaristan Makao Malawi Maldivler Malezya Mali Malta Mauritius Meksika Mısır Moldova Mongolia Moritanya Mozambik Myanmar Namibia Niger Nijerya Nikaragua Norveç Oman Özbekistan Pakistan Panama Paraguay Peru Polonya Portekiz Primeira Liga Réunion Romanya Ruanda Rusya San Marino Senegal Seyşel Adaları Sırbistan Sierra Leone Singapur Slovakya Slovenya Somali Sri Lanka Sudan Suriye Suudi Arabistan Şili Tacikistan Tanzanya Tayland Tayvan Togo Trinidad ve Tobago Tunus Türkiye Süper Lig TFF 1. Lig Türkiye Kupası Türkmenistan Uganda Ukrayna Uruguay Ürdün Venezuela Vietnam Yemen Yeni Zelanda Yeşilburun Yunanistan Zambiya Zimbabwe Afrika Afrika Uluslar Kupası Dünya Kupası Asya Asya Kupası Dünya Kupası Avrupa Euro Şampiyonlar Ligi Avrupa Ligi European U21 Şampiyonası Dünya Kupası European U19 Şampiyonası European U17 Şampiyonası Avustralya & Okyanusya Dünya Kupası Dünya Dünya Kupası Olimpiyat Oyunları U20 Dünya Kupası U17 Dünya Kupası Uluslararası Dostluk Maçı Kulüpler Arası Dostluk Maçı Güney Amerika Copa America Copa Libertadores Dünya Kupası Kuzey & Orta Amerika Altın Kupa Dünya Kupası
Soccerstand.com State Cup 2020/2021 canlı skor (Futbol - İsrail): State Cup 2020/2021 canlı skor, fikstür, maç sonuçlarını ve puan durumunu bu sayfadan takip edin! Soccerstand.com turnuva sayfalarını (örneğin State Cup 2020/2021), spor sayfalarını (örneğin bugünün futbol maçlarından gerçek zamanlı canlı skorlar, günün maç sonuçları ve oynanacak maçların bulunduğu futbol skorları), kategori sayfalarını (örneğin Premier Lig'den yarı profesyonel turnuvalara kadar birçok İngiliz futbol lig ve kupasından en son maç sonuçlarının bulunduğu İngiliz futbolu) ve ayrıca takım sayfalarını (örneğin Real, Barcelona, Chelsea, Juventus,vb...) kullanıma sunmaktadır.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!
mockup