NHL 2020/2021 - Hokey, ABD

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
NHL
2020/2021
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷ABD: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷tfLHSwA6¬ZD÷t¬ZE÷lUtSgDm3¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/tr/hokey/abd/nhl/¬ZX÷03ABD 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷EFUnU3uD¬AD÷1614391200¬ADE÷1614391200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614400609¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷UaBkRHQq¬WU÷arizona-coyotes¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷OMAgQytj¬WV÷colorado-avalanche¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷2ZVNVGGH¬AD÷1614387600¬ADE÷1614387600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614396634¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷ncmXcG1L¬WU÷minnesota-wild¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷tY1zczHR¬WV÷los-angeles-kings¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷AaZVTfoU¬AD÷1614384000¬ADE÷1614384000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614393717¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷j7iAjYge¬WU÷new-york-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷pUjEkh91¬WV÷boston-bruins¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷2DlvF1Ak¬AD÷1614308400¬ADE÷1614308400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614317267¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷K8EtXjiS¬WU÷vancouver-canucks¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷xl18SAaq¬WV÷edmonton-oilers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷6s38KNnS¬AD÷1614301200¬ADE÷1614301200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614310242¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷vVCQzZi3¬WU÷winnipeg-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷3¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷YiCUZh79¬WV÷montreal-canadiens¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷8zwFXxn5¬AD÷1614299400¬ADE÷1614299400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614308497¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷nwcwxZv2¬WU÷detroit-red-wings¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷0toL0IH2¬WV÷nashville-predators¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷bqWcxu1p¬AD÷1614297600¬ADE÷1614297600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614306990¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷phTrNP86¬WU÷buffalo-sabres¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷vFSnMqOC¬WV÷new-jersey-devils¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷EDwBYIWb¬AD÷1614297600¬ADE÷1614297600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614306217¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷vDgVweAk¬WU÷columbus-blue-jackets¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷8nbZxFPe¬WV÷chicago-blackhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷zNv7ZbHh¬AD÷1614297600¬ADE÷1614297600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614307074¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷0MfRvyeq¬WV÷dallas-stars¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷rs8aqHnS¬WU÷florida-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬AW÷1¬~AA÷SIYjTNfJ¬AD÷1614297600¬ADE÷1614297600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614306647¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷xQEcPeed¬WU÷new-york-islanders¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷5¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷jT2uluYd¬WV÷boston-bruins¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷OMkzGseq¬AD÷1614297600¬ADE÷1614297600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614306466¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷CrBYYCMF¬WU÷ottawa-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷tIFxYWyM¬WV÷calgary-flames¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷Iop2zu2n¬AD÷1614297600¬ADE÷1614297600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614307154¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷xp5iowIF¬WU÷tampa-bay-lightning¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷W64epcXL¬WV÷carolina-hurricanes¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷veobyLnt¬AD÷1614297600¬ADE÷1614297600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614306908¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷UJ1qmam3¬WU÷washington-capitals¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷4¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷bg6mnJ29¬WV÷pittsburgh-penguins¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷bPRzX5ef¬AD÷1614220200¬ADE÷1614220200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614229423¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷4Wn2m8sn¬WU÷st-louis-blues¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷bgn6nSdh¬WV÷los-angeles-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷h0tvWPA0¬AD÷1614218400¬ADE÷1614218400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614228886¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷CdjAonCb¬WU÷arizona-coyotes¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷6JkEp6R4¬WV÷anaheim-ducks¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷YsQR4YgB¬AD÷1614218400¬ADE÷1614218400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614227682¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷z5rl59XE¬WV÷minnesota-wild¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷3¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷trqp6kI8¬WU÷colorado-avalanche¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬AW÷1¬~AA÷WjurVqQ6¬AD÷1614211200¬ADE÷1614211200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614220665¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷pAlIqQtB¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷hzlMrpdH¬WV÷new-york-rangers¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷hva4L3XL¬AD÷1614211200¬ADE÷1614211200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614220515¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷St6uDVad¬WU÷toronto-maple-leafs¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷tpfNyFxc¬WV÷calgary-flames¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷0ln0w8IQ¬AD÷1614204000¬ADE÷1614204000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614213612¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷lniwXnc5¬WU÷florida-panthers¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷r9jsW6CB¬WV÷dallas-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷jJ49GpBD¬AD÷1614204000¬ADE÷1614204000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614212827¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷IqADGRCO¬WU÷tampa-bay-lightning¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷WnbeuBkP¬WV÷carolina-hurricanes¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~~
294
fixtures
SA÷4¬~ZA÷ABD: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷tfLHSwA6¬ZD÷t¬ZE÷lUtSgDm3¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/tr/hokey/abd/nhl/¬ZX÷03ABD 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷nRNF7zAh¬AD÷1614310200¬ADE÷1614310200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷QcmLkUXR¬WU÷san-jose-sharks¬GRA÷0¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷rwzmoltq¬WV÷vegas-golden-knights¬GRB÷0¬AM÷Covid-19'dan dolayı ertelendi.¬AW÷1¬~AA÷tQURUzWN¬AD÷1614448800¬ADE÷1614448800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷15¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1614452540¬BX÷2¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷x4m6iEvk¬WV÷philadelphia-flyers¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷rsl2hfPr¬WU÷buffalo-sabres¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷Ma4iTrCG¬AD÷1614448800¬ADE÷1614448800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1614451927¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷0vQqPh0K¬WU÷new-jersey-devils¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷84PmOCFQ¬WV÷washington-capitals¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷3¬AW÷1¬~AA÷x8UXJYZe¬AD÷1614448800¬ADE÷1614448800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1614451847¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷A51vvjoT¬WU÷ottawa-senators¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷Spl6Z9gp¬WV÷calgary-flames¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷3¬AW÷1¬~AA÷O6knWpSc¬AD÷1614456000¬ADE÷1614456000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷hfWs5X8l¬WU÷nashville-predators¬GRA÷0¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷MTzn4iOf¬WV÷columbus-blue-jackets¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷roVTKEKk¬AD÷1614470400¬ADE÷1614470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷xvlXuCGG¬WU÷edmonton-oilers¬GRA÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷WE2zuWVM¬WV÷toronto-maple-leafs¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷z7pSMtkp¬AD÷1614470400¬ADE÷1614470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷jiDVFlN6¬WU÷florida-panthers¬GRA÷0¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷KQHZE8xD¬WV÷carolina-hurricanes¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷GM3eS2RM¬AD÷1614470400¬ADE÷1614470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷ADBFJWNs¬WU÷new-york-islanders¬GRA÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷4zBJIjwl¬WV÷pittsburgh-penguins¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷UP7aRMtT¬AD÷1614470400¬ADE÷1614470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷IwFNHAhf¬WU÷tampa-bay-lightning¬GRA÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷C0ERGU70¬WV÷dallas-stars¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷UqjrXQCi¬AD÷1614474000¬ADE÷1614474000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷dOpCAgoR¬WU÷chicago-blackhawks¬GRA÷0¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷E3Xw6Dgr¬WV÷detroit-red-wings¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷2cljV4s4¬AD÷1614474000¬ADE÷1614474000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷0KZk3Bw1¬WU÷minnesota-wild¬GRA÷0¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷fsZg2Vh7¬WV÷los-angeles-kings¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷r95mUOdA¬AD÷1614477600¬ADE÷1614477600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷8pwb1k8D¬WU÷arizona-coyotes¬GRA÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷MmRuQYpE¬WV÷colorado-avalanche¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷EcqWL04j¬AD÷1614481200¬ADE÷1614481200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷bHGwESiJ¬WU÷anaheim-ducks¬GRA÷0¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷AgTpMPqt¬WV÷vegas-golden-knights¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷4fWPLf5q¬AD÷1614481200¬ADE÷1614481200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷4QkPsYo4¬WU÷winnipeg-jets¬GRA÷0¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷bmkTth1A¬WV÷montreal-canadiens¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷2DxEppsi¬AD÷1614483000¬ADE÷1614483000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷21ohK3Eh¬WV÷st-louis-blues¬GRB÷0¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷8vnlLqan¬WU÷san-jose-sharks¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷fRsYuMeM¬AD÷1614531600¬ADE÷1614531600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷bBPTXMrh¬WU÷new-york-rangers¬GRA÷0¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷hYOXWtbb¬WV÷boston-bruins¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷MDqQsrR9¬AD÷1614542400¬ADE÷1614542400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷driCFuTN¬WU÷buffalo-sabres¬GRA÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷j5jGEarU¬WV÷philadelphia-flyers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷OSQMrOB3¬AD÷1614542400¬ADE÷1614542400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷lIm4H1bB¬WU÷nashville-predators¬GRA÷0¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷rum8GLDH¬WV÷columbus-blue-jackets¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷C2xwutBS¬AD÷1614542400¬ADE÷1614542400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷6yTyW0D4¬WU÷new-jersey-devils¬GRA÷0¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷0bSuVKSA¬WV÷washington-capitals¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷GzqUt2tG¬AD÷1614549600¬ADE÷1614549600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷hExrAJjo¬WU÷new-york-islanders¬GRA÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷KKQPY2To¬WV÷pittsburgh-penguins¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷t4yIq4dc¬AD÷1614556800¬ADE÷1614556800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷thpdJNTb¬WU÷chicago-blackhawks¬GRA÷0¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷ARl0Isq5¬WV÷detroit-red-wings¬GRB÷0¬AW÷1¬~~
574
Reklam
Reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Dil: Türkçe
Gece modu
Reklam
Reklam
Soccerstand.com NHL 2020/2021 canlı skor (Hokey - ABD): NHL 2020/2021 canlı skor, maç sonuçları, fikstür ve puan durumunu bu sayfadan takip edin! Soccerstand.com turnuva sayfalarını (örneğin NHL 2020/2021), spor sayfalarını (örneğin bugünün hokey maçlarından gerçek zamanlı canlı skorlar, günün maç sonuçları ve oynanacak maçların bulunduğu hokey skorları), kategori sayfalarını (örneğin SHL'den Division 2'ye kadar birçok İsveç hokey ligi ve kupasından en son maç sonuçlarının bulunduğu İsveç hokeyi) ve ayrıca takım sayfalarını kullanıma sunmaktadır.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!
mockup