WHL 2020/2021 - Hokey, Kanada

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
WHL
2020/2021
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷GQv8bps8¬ZD÷p¬ZE÷dWPpLZqd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/tr/hokey/kanada/whl/¬ZX÷03Kanada 006Kanada0010000000001000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷4bbktSPG¬AD÷1614391200¬ADE÷1614391200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1614400290¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷Q7v6NKTg¬WU÷edmonton-oil-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷KUwAMvq0¬WV÷lethbridge-hurricanes¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷Q7aos8AA¬AD÷1614387600¬ADE÷1614387600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1614396473¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷IsybPtas¬WU÷red-deer-rebels¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷nHu2O0Em¬WV÷medicine-hat-tigers¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷3¬~~
2
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷GQv8bps8¬ZD÷p¬ZE÷dWPpLZqd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/tr/hokey/kanada/whl/¬ZX÷03Kanada 006Kanada0010000000001000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷dfMIOafq¬AD÷1614474000¬ADE÷1614474000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷W4sELbb6¬WU÷lethbridge-hurricanes¬GRA÷0¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷QRtIKIDC¬WV÷edmonton-oil-kings¬GRB÷0¬~AA÷AcQMNJ9k¬AD÷1614479400¬ADE÷1614479400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷hYY3rM5J¬WV÷red-deer-rebels¬GRB÷0¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷4IuMJxTI¬WU÷medicine-hat-tigers¬GRA÷0¬~AA÷hMFRMwPe¬AD÷1614996000¬ADE÷1614996000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷l4KZx0Tt¬WV÷medicine-hat-tigers¬GRB÷0¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷WOX7stLP¬WU÷edmonton-oil-kings¬GRA÷0¬~AA÷WCEVLcv2¬AD÷1614997800¬ADE÷1614997800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷dUNsyvbg¬WV÷red-deer-rebels¬GRB÷0¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷27OwxKrm¬WU÷calgary-hitmen¬GRA÷0¬~AA÷pUHCpsH2¬AD÷1615078800¬ADE÷1615078800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷roMkZHS5¬WV÷calgary-hitmen¬GRB÷0¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷zLMozbDa¬WU÷red-deer-rebels¬GRA÷0¬~AA÷OKGGq1W8¬AD÷1615082400¬ADE÷1615082400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷GbKcXecI¬WV÷edmonton-oil-kings¬GRB÷0¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷MyLgYyrC¬WU÷medicine-hat-tigers¬GRA÷0¬~AA÷xxxdnTsU¬AD÷1616119500¬ADE÷1616119500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷OhekAcpn¬WV÷portland-winterhawks¬GRB÷0¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷CIioBwVu¬WU÷tri-city-americans¬GRA÷0¬~AA÷voONsmjo¬AD÷1616202300¬ADE÷1616202300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷d6gc8yFb¬WV÷spokane-chiefs¬GRB÷0¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷IFfg9Hah¬WU÷seattle-thunderbirds¬GRA÷0¬~AA÷hlC56WSo¬AD÷1616285100¬ADE÷1616285100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷4Wd56FqB¬WV÷portland-winterhawks¬GRB÷0¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷Qub17eU4¬WU÷seattle-thunderbirds¬GRA÷0¬~AA÷4OF95jrh¬AD÷1616288700¬ADE÷1616288700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷AVOxl7Tq¬WV÷spokane-chiefs¬GRB÷0¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷bgd95ZbH¬WU÷everett-silvertips¬GRA÷0¬~AA÷nm5E4Acb¬AD÷1616367900¬ADE÷1616367900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷rqNpnobd¬WV÷everett-silvertips¬GRB÷0¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷4hOtmRrj¬WU÷tri-city-americans¬GRA÷0¬~AA÷Qw4I3UC4¬AD÷1616371500¬ADE÷1616371500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷ltAW9lj3¬WV÷spokane-chiefs¬GRB÷0¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷AkBSAUzc¬WU÷portland-winterhawks¬GRA÷0¬~AA÷fD8M2lSA¬AD÷1616637900¬ADE÷1616637900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷d6Dv8SKF¬WV÷tri-city-americans¬GRB÷0¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷r39z9859¬WU÷everett-silvertips¬GRA÷0¬~AA÷Y37Q18sH¬AD÷1616803800¬ADE÷1616803800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷UJBn66kS¬WV÷seattle-thunderbirds¬GRB÷0¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷jTCr7nzM¬WU÷spokane-chiefs¬GRA÷0¬~AA÷GSdV0SdN¬AD÷1616807100¬ADE÷1616807100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷022I0pDk¬WV÷everett-silvertips¬GRB÷0¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷MB3E1Qcq¬WU÷portland-winterhawks¬GRA÷0¬~
66
Reklam
Reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Dil: Türkçe
Gece modu
Reklam
Reklam
Soccerstand.com WHL 2020/2021 canlı skor (Hokey - Kanada): WHL 2020/2021 canlı skor, maç sonuçları, fikstür ve puan durumunu bu sayfadan takip edin! Soccerstand.com turnuva sayfalarını (örneğin WHL 2020/2021), spor sayfalarını (örneğin bugünün hokey maçlarından gerçek zamanlı canlı skorlar, günün maç sonuçları ve oynanacak maçların bulunduğu hokey skorları), kategori sayfalarını (örneğin SHL'den Division 2'ye kadar birçok İsveç hokey ligi ve kupasından en son maç sonuçlarının bulunduğu İsveç hokeyi) ve ayrıca takım sayfalarını kullanıma sunmaktadır.
Daha fazlası
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!
mockup